Party Stories
Magda Gessler siedzi na tronie w koronie
East News
Newsy

Magda Gessler z okazji 10. serii "Kuchennych rewolucji" dostała wyjątkowy prezent od partnera!

„Kuchenne rewolucje” mają już dziesięć lat! Magda Gessler odmieniła w tym czasie 280 restauracji, ułożyła 1128 przepisów i przejechała blisko 50 tysięcy kilometrów. Program restauratorki to maszynka do zarabiania pieniędzy - w samym tylko 2018 r. zarobił dla stacji 233 mln złotych! Nic dziwnego, że stacja postanowiła uczcić jubileusz i zaprosiła gwiazdę na huczną imprezę do restauracji w Pałacu Sobańskich. „Królowa TVN-u” świętowała sukces razem z mężem, dziećmi, Larą Gessler i Tadeuszem Mullerem, oraz widzami.

Dostałam od fanów morze kwiatów i dobrych życzeń, od dzieci tort z Fukiera i kolaż rodzinnych zdjęć, a od męża piękną bransoletkę. Największą niespodzianką była jednak dla mnie sama impreza, zorganizowana w najlepszej restauracji w Warszawie – mówi „Fleszowi” Gessler.

Gwiazda nie ma zamiaru spoczywać na laurach.

Cały czas myślę o nowych projektach, mam głowę pełną pomysłów. Nie wykluczam, że pod koniec roku zobaczymy mój nowy program. Wszystko zależy od tego czy znajdę wolny czas", zapowiada.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Gessler
Newsy
Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

Magda Gessler jest nie tylko wielkim kulinarnym autorytetem, ale też gwiazdą TVN, która ma mnóstwo fanów ciekawych jej życia. Z okazji 4. urodzin Party.pl zadaliśmy jej kilka pytań, na które najczęściej chcecie znać odpowiedzi. Gwiazda szczerze i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru odpowiedziała na nie wszystkie.  Obejrzycie urodzinowe wideo i dowiedźcie się, ile języków zna Magda Gessler, czy Mateusz Gessler jest jej synem, czego nigdy by nie zjadała i kogo chciałaby nakarmić. Tak szczere i zaskakujące odpowiedzi tylko dla Party.pl!  

Magda Gessler z synem na planie programu TVN
x-news, TVN/Grzegorz Piekarski
Newsy
Magda Gessler odmówiła tego zadania w "Starsza Pani Musi Fiknąć"! "Nie dało się tego zrobić!"

Magda Gessler zdradziła nam, jakiego zadania nie chciała wykonać na planie programu "Starsza pani musi fiknąć"! Prowadząca "Kuchenne rewolucje" w nowym show TVN wystąpiła razem ze swoim synem. Magda Gessler i Tadeusz Müller polecieli do Gwatemali, gdzie spędzili noc na plaży, odwiedzili lokalną knajpę i... wylądowali na komisariacie. Teraz słynna restauratorka i gwiazda TVN zdradziła nam, czego najbardziej bała się nagrywając program "Starsza pani musi fiknąć" i czego nie chciała zrobić na planie nowego show!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Magda Gessler!  Zobacz także:   Magda Gessler obiecuje czytelnikom Party.pl: "Będę druga po Edycie Górniak..." O co chodzi? Magda Gessler zdradziła nam, czego najbardziej się bała na planie show "Starsza pani musi fiknąć".

Magda Gessler o prawie jazdy
EastNews/TVN/Agnieszka K. Jurek
TV-Show
Magda Gessler obiecuje czytelnikom Party.pl: "Będę druga po Edycie Górniak..." O co chodzi?

Pod koniec października zaplanowana jest premiera programu "My Way", w którym Edyta Górniak będzie... robić prawo jazdy. Odcinki z udziałem gwiazdy będzie można oglądać od 30 października, w każdą środę o 21:30, oczywiście w TVN.  Już jakiś czas temu Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, w rozmowie z Party.pl zapowiedział, że jeśli format będzie sukcesem, na pewno powstanie kolejna edycja. I chyba przez przypadek udało nam się znaleźć gwiazdę! Magda Gessler zrobi prawo jazdy przed kamerą? Podczas premiery gry "Kuchenny Poker" sygnowanej przez Magdę Gessler zadaliśmy gwieździe pytanie o prawo jazdy. Okazuje się, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" ma ten dokument, ale głęboko ukryty!   W rozmowie z Party.pl Magda wyznała, że nie usiądzie za kierownicę, ale może być drugą gwiazdą, która będzie próbowała się uczyć jeździć, w tym przypadku - na nowo! Będę druga po Edycie, która będzie próbowała to robić, obiecuję! - mówi nam Magda Gessler. Koniecznie zobaczcie materiał z Magdą! Udział Gessler w takim programie na pewno byłby wielkim hitem! Czekacie na "My Way" z Edytą? Być może powstanie edycja z Magdą! Z Magdą rozmawialiśmy podczas prezentacji gry "Kuchenny poker"!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Dziś mieliśmy przyjemność grać w „Kuchennego pokera” - gry planszowej sygnowanej przez samą Magdę Gessler! To idealny prezent dla rodzin! :)...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner