Magda Gessler siedzi na tronie w koronie
East News

Magda Gessler z okazji 10. serii "Kuchennych rewolucji" dostała wyjątkowy prezent od partnera!

Magda Gessler siedzi na tronie w koronie
East News

„Kuchenne rewolucje” mają już dziesięć lat! Magda Gessler odmieniła w tym czasie 280 restauracji, ułożyła 1128 przepisów i przejechała blisko 50 tysięcy kilometrów. Program restauratorki to maszynka do zarabiania pieniędzy - w samym tylko 2018 r. zarobił dla stacji 233 mln złotych! Nic dziwnego, że stacja postanowiła uczcić jubileusz i zaprosiła gwiazdę na huczną imprezę do restauracji w Pałacu Sobańskich. „Królowa TVN-u” świętowała sukces razem z mężem, dziećmi, Larą Gessler i Tadeuszem Mullerem, oraz widzami.

Dostałam od fanów morze kwiatów i dobrych życzeń, od dzieci tort z Fukiera i kolaż rodzinnych zdjęć, a od męża piękną bransoletkę. Największą niespodzianką była jednak dla mnie sama impreza, zorganizowana w najlepszej restauracji w Warszawie – mówi „Fleszowi” Gessler.

Gwiazda nie ma zamiaru spoczywać na laurach.

Cały czas myślę o nowych projektach, mam głowę pełną pomysłów. Nie wykluczam, że pod koniec roku zobaczymy mój nowy program. Wszystko zależy od tego czy znajdę wolny czas", zapowiada.

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05