Magda Gessler w Łodzi zaatakowana

Magda Gessler zamieni resturację "Czarny Bawół" na... "Biały Bawół". To będą udane "Kuchenne rewolucje"?

Magda Gessler w Łodzi zaatakowana

 

W 7. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi restaurację Czarny Bawół w miejscowości Stare Czarnowo i zrobi wszystko, żeby lokal przyciągał tłumy klientów. Czy rewolucja w Czarnym Bawole będzie udana? Już to wiemy! 

 

Zobacz: Magda Gessler nalegała, żeby TVN nie pokazał dzisiejszego odcinka "Kuchennych rewolucji"!

 

"Kuchenne rewolucje" w restauracji "Czarny Bawół" - menu

 

Już wiadomo, czy "Kuchenne rewolucje" w 7. odcinku były udane. Okazuje się, że restauracja "Czarny Bawół" po wizycie Magdy Gessler stała się lokalem o nazwie "Biały Bawół". Nie jest to duża zmiana, ale okazuje się, że o wiele więcej zmieniło się w menu i podejściu właścicieli. Obecnie w "Białym Bawole" można zjeść takie potrawy, jak:

 

  • gołąbki w sosie pomidorowym z młodymi ziemniakami 
  • placki ziemniaczane z gulaszem 
  • zupa krem z białych warzyw
  • chłodnik 
  • faworki z okonia
  • ciastko bezowe z owocami

"Czarny Bawół" - opinie

Z opinii opublikowanych na stronie TripAdvisor wynika, że "Kuchenne rewolucje" były udane! Klienci są zadowoleni zarówno z jakości obsługi, jak i samych potraw.

 

Restauracja po Kuchennych Rewolucjach zmieniła swoje oblicze. Jedzenie przepyszne. Zdecydowanie polecam polędwice, ziemniak z gzikiem oraz placki ziemniaczane z gzikiem. Obsługa rewelacja! Miałam okazję być tam przed rewolucjami i jedzenie zmieniło się na lepsze. Zdecydowanie polecam! 

 

Zachęcony przez przyjaciół zajechałem z rodziną. Wrażenia jak najlepsze. Sprawnie, miło i co najważniejsze smacznie. Ja jadłem sandacza na szpinaku - piątka z plusem. Zupa żurek , też dobry. Rodzina inne dania i wszyscy zadowoleni bardzo.

 

Do odwiedzenia restauracji zachęciła nas wizyta niedawno M.G choć byliśmy tam przypadkowo,kiedy pod nazwa Czarny Bawół jeździło się na niedzielne obiady,aktualnie wszystko super obsługa,jedzenie na zew płac zabaw.polecam - komentują internauci.

 

A wy odwiedzicie restaurację "Biały Bawół"? A może już tam byliście? Podzielcie się swoimi opiniami!

 

Zobacz: SZOK! Magda Gessler napadnięta w Łodzi! Rzucili się na nią z pięściami!

 

Przeczytaj też: Tajemnice "Kuchennych Rewolucji". Czy za udział się płaci? Czy Gessler naprawdę gotuje? Czego żąda od restauratorów?

 

Magda Gessler odmieniła lokal "Czarny Bawół" na lepsze!

East News

Magda Gessler ma za sobą udane "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler o głośnym procesie

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56