Kuba Wojewódzki wyśmiewa Andrzeja Piasecznego
ONS

Andrzej Piaseczny zafundował sobie nowe zęby?! Kuba Wojewódzki żartuje z artysty i zdradza ile kosztowały!

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Andrzeja Piasecznego
ONS

Kuba Wojewódzki żartuje z Andrzeja Piasecznego, który według ostatnich doniesień medialnych zafundował sobie nowe... zęby. Fakt zauważył bowiem, że podczas występu Piaska na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie zaprezentował śnieżnobiały uśmiech. Tabloid informował wówczas, że za porcelanowe licówki Andrzej Piaseczny zapłacił ok. 30 tysięcy złotych. Nowy wygląd gwiazdora skomentował Kuba Wojewódzki. Co napisał w swoim felietonie?

Takiego newsa jeszcze w tej rubryce nie było. Andrzej Piaseczny, wokalista, muzyk, tekściarz, fajny facet, zafundował sobie nowe zęby. A dokładnie porcelanowe licówki za 30 tys. zł. Ich wspólna trasa koncertowa już wkrótce- Kuba Wojewódzki żartuje w "Polityce".

Wy również zauważyliście bielszy uśmiech Andrzeja Piasecznego podczas jego występu na scenie w Sopocie? Zobaczcie zdjęcie artysty z Polsat SuperHit Festiwal 2016 i porównajcie je z fotką z 2015 roku. Widzicie różnicę?

 

Zobacz także: Piasek pokazał w telewizji swojego przyjaciela! To przystojny sportowiec. "Kolega gra do innej bramki"

 

Andrzej Piaseczny na festiwalu w Sopocie.

Uśmiech Piaska w 2015 roku.

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13