Wojewódzki żartuje z porodu Kożuchowskiej
ONS

Wojewódzki wykpił poród Kożuchowskiej. Podsumował go w swoim stylu

Wojewódzki żartuje z porodu Kożuchowskiej
ONS

Ciąża i poród Małgorzaty Kożuchowskiej z pewnością należą do najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w mijającym roku. Aktorka mocno dbała o prywatność w tym wyjątkowym dla siebie czasie, ale po urodzeniu nie kryła radości. Podobnie jak jej najbliżsi. Przypomnijmy: "Gosia urodziła następcę tronu!"

Okazuje się też, że narodziny pierwszego dziecka gwiazdy są też doskonałą okazją do żartów. Przynajmniej według Kuby Wojewódzkiego, który regularnie wyśmiewa polskich celebrytów w swojej kolumnie "Mea Pulpa" w "Polityce". Dziennikarz nie mógł oczywiście przejść obojętnie obok porodu Kożuchowskiej i w swoim stylu skomentował go na łamach tygodnika. Nawiązał do cytowanej wyżej wypowiedzi ojca aktorki.


Wiadomość dobra dla rodziny Kożuchowskich, rodziny Radia Maryja i każdej innej prawdziwej rodziny w kraju. Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Gratulujemy! Polska wpadła w szał radości. Padają nawet sformułowania o następcy tronu. Trwają formalności załatwienia meldunku w Nazarecie - czytamy w "Polityce".


Udany żart?

Zobacz: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu

Ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33