Wojewódzki o ojcostwie
ONS

Wojewódzki o ojcostwie: Szkoda takich zacnych genów

Wojewódzki o ojcostwie
ONS

Kuba Wojewódzki jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Dziś dziennikarz obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji w "Polityce" znalazł się z nim wywiad, w którym showman posumował swoje dotychczasowe życie. Zobacz: Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce

Podczas rozmowy padło m.in. pytanie o dzieci i ojcostwo. Okazuje się, że spłodzenie potomka jest chyba jedynym marzeniem, którego dziennikarz nie spełnił do tej pory.
 

- Nie wyobrażam sobie swego życia bez ciągu dalszego. Nie wyobrażam sobie siebie bez swojej kontynuacji. Z katalogu marzeń, które miałem jako mały chłopiec, spełniły się właściwie wszystkie. Nie spełniło mi się posiadanie dzieci i nie mam żadnego problemu ani zdrowotnego, ani psychicznego, ani wynikającego z mojej zdolności lub niezdolności, żeby tego nie zmienić. (..) Nie wyobrażam sobie, żebym z tego zrezygnował, bo szkoda takich zacnych genów - wyznał Wojewódzki.


Być może Kuba po półwieczu się w końcu ustatkuje. Kolorowa prasa donosi, że Wojewódzki od pół roku jest w szczęśliwym związku z Renatą Kaczoruk. Może to właśnie z nią dziennikarz stworzy szczęśliwą rodzinę ;)

akpa20120809_tvn_ramowka_1ae_3722.jpg

Więcej na temat Kuba Wojewódzki wizerunek
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48