Kuba Wojewódzki wyśmiewa Donatana
ONS

Wojewódzki wyśmiewa wygląd Donatana. Dziennikarz ostro o nadwadze muzyka

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Donatana
ONS

Współpraca Donatana i Cleo przyniosła wielki sukces. Kontrowersyjny producent muzyczny i piosenkarka mają na swoim koncie wielkie sukcesy, w tym udział na zeszłorocznej Eurowizji, gdzie zaprezentowali swój hit "My Słowianie". Niestety, po tym jak Polacy nie wygrali konkursu a zwyciężczynią okazała się Conchita Wurst, Donatan pozwolił sobie na niezbyt eleganckie słowa. Zobacz: Donatan nabija się z Kobiety z brodą. Popisał się jak zawsze

Ostatnio o Donatanie znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą współpracy z jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Muzyk postanowił nagrać duet z Marylą Rodowicz. W mediach pojawiły się informacje, że już wkrótce usłyszymy ich na żywo w Sopocie. Najnowsze informacje o Donatanie postanowił skomentować Kuba Wojewódzki, który na łamach "Polityki" opisuje świat show-biznesu.

- Szykuje się prawdziwa bomba. Primadonna polskiego popu Maryla Rodowicz szykuje się do współpracy z Donatanem - mistrzem słowiańskiego rapu i słowiańskich biustów. Donatan zapowiada, że będzie to gruby, ociekający tłuszczem bit. Poszukałem jego nowych zdjęć. Rzeczywiście, nie kłamał- czytamy w tygodniku.


Ciekawe czy słynny z ostrych wypowiedzi Donatan odpowie dziennikarzowi.

Zobacz na Polki.pl: Donatan porzucił współpracę z Cleo! 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Donatan
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01