Wojewódzki wróciła na Facebooka

Wojewódzki wrócił na Facebooka

Wojewódzki wróciła na Facebooka

Pod koniec stycznia internetem wstrząsnęła informacja, na temat zniknięcia Kuby Wojewódzkiego z Facebooka. Fanpage dziennikarza był jednym z fenomenów polskiej sieci. Profil lubiło bowiem ponad milion internautów. Do tej pory żadna publiczna osoba w naszym kraju, nie zgromadziła takiej ilości fanów w żadnym serwisie społecznościowym. Po skasowaniu konta pojawiło się wielu oszustów podszywających się pod showmana. Przypomnijmy: Kuba Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego

Wojewódzki jest inteligentną osobą i wie, że w dzisiejszych czasach internet ma olbrzymią moc przekazu. Wczoraj Kuba postanowił powrócić do najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce i na świecie. Dziennikarz powróciła na Facebooka z profilem Kuba Wojwódzki Król TVN. Autentyczność konta showman potwierdził w wywiadzie z portalem gazeta.pl

- Założyłem konto dzisiaj rano i przez trzy godziny była jedna osoba, która to lubi. Tą osobą byłem ja. I muszę powiedzieć, że to jest naprawdę wystarczający świat, żeby czuć się spełnionym - Wyznał w wywiadzie Wojewódzki.


Dziennikarz na nowo poczuł również ekscytację związaną z nowym zbieraniem fanów:

- Przed chwilą rozmawiałem z kolegą i powiedziałem mu, że pierwsze 10 osób - proszę wybaczyć, bo może to zabrzmi okropnie albo kokieteryjnie - było dla mnie ważniejsze niż kliknięcia miliona. Bo nagle się okazało, że historia zaczyna się od początku. Strasznie podniecające uczucie, nawet dla 50-letniego mężczyzny.


Na profilu showmana jeszcze za dużo się nie dzieje. Kuba ujawnił m.in. swoich gości, którzy pojawią się już za tydzień w pierwszym odcinku nowego sezonu jego show. Na kanapach zasiądą Rober Leszczyński i Robert Lewandowski.

Ciekawe czy Wojewódzki zbierze ponownie milion swoich wielbicieli?

Wojewódzki wróciła na Facebooka

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Facebook
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00