Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kuba Wojewódzki w szpitalu
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wojewódzki oblany kwasem! Zaatakował go szaleniec

Chwile grozy dziennikarza. Co się stało?

Kuba Wojewódzki został dziś rano zaatakowany pod siedzibą radia ESKA. Nieznany sprawca zaatakował go kwasem o brunatnej barwie. Jak podaje Fakt.pl, poparzony dziennikarz trafił do szpitala w warszawskim Wilanowie.

O całej sprawie na swoim Twitterze i blogu poinformował Jarosław Kuźniar, który przytoczył wiadomość otrzymaną od samego Wojewódzkiego.

Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajde sie z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczczenika - napisał Wojewódzki.


Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Kuba Wojewódzki z dziewczyną modelką za rękę na imprezie


Kuba Wojewódzki na premierze w spektaklu

Wojewódzki w kinie z dziewczyną:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki o ataku kwasem w radiu Eska
Akpa
Newsy
Wojewódzki PIERWSZY RAZ skomentował oblanie kwasem
Dziennikarz już wraca do formy

W poniedziałek rano Kuba Wojewódzki został zaatakowany kwasem pod siedzibą Radia Eska. Dziennikarz trafił do szpitala, a dzień później nie pojawił się w pracy. Przypomnijmy: Wojewódzki nie pojawia się w pracy! Co z jego stanem zdrowia? Najwyraźniej Kuba potrzebował jednego dnia odpoczynku po feralnym zdarzeniu, bo dzisiejszego poranka poprowadził już swoją audycję "Zwolnienie z WF-u" i humor dopisywał mu jak zawsze. Oczywiście Wojewódzki nie ominął tematu ataku kwasem i odniósł się do niego w swoim stylu z ironią podczas programu, którego gościem był tym razem jego przyjaciel, Czesław Mozil . Zostałem korespondentem najbardziej brutalnej wojny - wojny domowej. Czasem warto dostać w mordę, zostać oblanym kwasem, aby przekonać się, ilu dziennikarzy akceptuje przemoc. Pamiętasz taki film "Człowiek z blizną"? No, to teraz już jest druga część - skomentował incydent. Obecnie trwają poszukiwania mężczyzny, który zaatakował dziennikarza. Zobacz: To ten mężczyzna napadł na Wojewódzkiego! Kuba Wojewódzki na randce w kinie z dziewczyną:

Kuba Wojewódzki w szpitalu
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: To ten mężczyzna napadł na Wojewódzkiego!
Zdjęcia z napadu na showmana

Wczoraj rano pod siedzibą Radia Eska został zaatakowany Kuba Wojewódzki - nieznany sprawca oblał dziennikarza żrącym kwasem. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach i internecie. Przypomnijmy: Wojewódzki nie pojawia się w pracy! Co z jego stanem zdrowia? Policja próbuje ustalić tożsamość napastnika i dziś na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji pojawiły się zdjęcia z monitoringu, na których widać twarz sprawcy. Według relacji Wojewódzkiego, został on zaatakowany przez około 25-letniego mężczyznę, szczupłego i wysokiego, ubranego na czarno. Wszyscy, którzy rozpoznają go na zdjęciu proszeni są o kontakt z policją. Tak wygląda człowiek, który zaatakował Wojewódzkiego. Uda się go złapać? Zobacz: Korwin o ataku na Wojewódzkiego: Nieźle się bawią, to atak na wolność słowa!     Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Korwin skomentowała atak na Wojewódzkiego
ONS/Akpa
Newsy
Korwin o ataku na Wojewódzkiego: Nieźle się bawią, to atak na wolność słowa!
Dziennikarka jest zszokowana

W poniedziałkowy poranek doszło do szokującego zdarzenia - pod siedzibą radia Eska został zaatakowany Kuba Wojewódzki . Nieznany sprawca wylał na niego kwas i dziennikarz trafił do szpitala. Przypomnijmy: Wojewódzki w szpitalu! Zaatakował go szaleniec Informacja zszokowała polskich internautów, w tym również Karolinę Korwin Piotrowską . Dziennikarka nie ukrywa oburzenia i w ostrych słowach skomentowała całe zajście. W swojej wypowiedzi odnosi się również do aktualnych nastrojów politycznych, które panują w naszym kraju. Polska, mieszkam w Polsce....Kuba Wojewódzki właśnie poznał na własnej skórze, co to oznacza. Wstyd, koszmar, zażenowanie. Brak słów i coś trudnego do ogarnięcia. Atak na dziennikarza jest atakiem na wolność słowa i poglądów. Na to, o co walczono i o czym marzono przez tyle lat... A co trzeci Polak, we∂ług sondaży, chce głosować na PiS. Pogratulować. Ładnie się bawią. Bardzo ładnie - napisała na swoim Facebooku dziennikarka. Sprawcy ataku wciąż nie znaleziono. Jakie mogły być powodu tak brutalnego ataku? Zobacz: Korwin: Jestem lesbijką, dziennikarskim gównem i dziwką bez serca Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner