Kuba Wojewódzki w jury programu Mali Giganci. Skład jury Mali Giganci
ONS

Kto zasiądzie w jury nowego show TVN? Znamy pierwsze nazwisko!

Kuba Wojewódzki w jury programu Mali Giganci. Skład jury Mali Giganci
ONS

Przyszłoroczna wiosna w TVN zapowiada się pod znakiem samych hitów. Na antenę powrócą "You Can Dance" i "Project Runway", zadebiutuje "Hotel Hell", a w soboty o widzów walczyć będzie "Mam talent!". Najbardziej wyczekiwanym formatem jest jednak nowe show z udziałem dzieci, "Mali giganci". Dotychczas wiadomo było, że program, który okazał się wielkim hitem w Meksyku poprowadzi Filip Chajzer. Pod znakiem zapytania natomiast stoi lista gwiazd, które zasiądą w jury.

AfterParty.pl udało się dowiedzieć, że pewniakiem do panelu jurorskiego jest Kuba Wojewódzki. Nasze źródło przekonuje, że showman od początku był brany pod uwagę przy tworzeniu show.

- Za Kubą stoją takie hity jak: Idol, X-Factor, Mam talent i jego autorski program. W roli jurora oceniającego dzieci w wieku 4-12 lat jeszcze go nie widzieliśmy, a przecież kto jak kto, ale Wojewódzki lubi wyzwania. A niewątpliwie w takich kategoriach należy rozpatrywać jego udział w show. Dla Edwarda Miszczaka inny wybór nie wchodził w grę. Programy z Kubą na wizji automatycznie podnoszą słupki - mówi nam osoba z produkcjiObecność Kuby oznacza tylko jedno - wysoką oglądalność i murowany hit. W końcu Wojewódzki znany jest z ostrych i czasami bolesnych dla uczestników opinii. Jak poradzi sobie w roli "opiekuna" talentów dziecięcych? Za kulisami plotkuje się także o udziale Natalii Lesz.

Może powinien porozmawiać na ten temat z Alicją Janosz, której kiedyś wróżył karierę? Zobacz: "Porażki będą miały wpływ na całe życie tych dzieci"

Kuba Wojewódzki po nagraniu swojego programu:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01