Party Stories
Kuba Wojewódzki w jury programu Mali Giganci. Skład jury Mali Giganci
ONS
Newsy

Kto zasiądzie w jury nowego show TVN? Znamy pierwsze nazwisko!

Ten wybór może być zaskoczeniem

Przyszłoroczna wiosna w TVN zapowiada się pod znakiem samych hitów. Na antenę powrócą "You Can Dance" i "Project Runway", zadebiutuje "Hotel Hell", a w soboty o widzów walczyć będzie "Mam talent!". Najbardziej wyczekiwanym formatem jest jednak nowe show z udziałem dzieci, "Mali giganci". Dotychczas wiadomo było, że program, który okazał się wielkim hitem w Meksyku poprowadzi Filip Chajzer. Pod znakiem zapytania natomiast stoi lista gwiazd, które zasiądą w jury.

AfterParty.pl udało się dowiedzieć, że pewniakiem do panelu jurorskiego jest Kuba Wojewódzki. Nasze źródło przekonuje, że showman od początku był brany pod uwagę przy tworzeniu show.

- Za Kubą stoją takie hity jak: Idol, X-Factor, Mam talent i jego autorski program. W roli jurora oceniającego dzieci w wieku 4-12 lat jeszcze go nie widzieliśmy, a przecież kto jak kto, ale Wojewódzki lubi wyzwania. A niewątpliwie w takich kategoriach należy rozpatrywać jego udział w show. Dla Edwarda Miszczaka inny wybór nie wchodził w grę. Programy z Kubą na wizji automatycznie podnoszą słupki - mówi nam osoba z produkcjiObecność Kuby oznacza tylko jedno - wysoką oglądalność i murowany hit. W końcu Wojewódzki znany jest z ostrych i czasami bolesnych dla uczestników opinii. Jak poradzi sobie w roli "opiekuna" talentów dziecięcych? Za kulisami plotkuje się także o udziale Natalii Lesz.

Może powinien porozmawiać na ten temat z Alicją Janosz, której kiedyś wróżył karierę? Zobacz: "Porażki będą miały wpływ na całe życie tych dzieci"

Kuba Wojewódzki po nagraniu swojego programu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edward Miszczak o oglądalności programu Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Miszczak o show Wojewódzkiego: Zastanawiamy się nad...
Zmiany w programie Kuby?

Kuba Wojewódzki wbrew pozorom nie czuje się podczas dużych medialnych imprez jak ryba w wodzie. Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny na niedawnej konferencji TVN, podczas której zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. Kuba wyszedł jeszcze przed jej zakończeniem, a w trakcie był bardziej zajęty swoim telefonem niż samym wydarzeniem. Z drugiej strony Wojewódzki ma zapewniony status gwiazdy, której rozmowy na temat życia prywatnego nie są potrzebne do budowania popularności. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Podczas prezentacji Wojewódzki wyznał też nieoczekiwanie, że chciałby wrócić do "Mam Talent". Ciężko powiedzieć, na ile była to poważna deklaracja, ale Edward Miszczak raczej się ku niej nie skłania. Wręcz przeciwnie - ma zupełnie inny pomysł. W końcu Kuba sam w sobie jest na tyle cenny, że towarzystwo innych gwiazd nie jest mu potrzebne by odnieść sukces. Zobacz: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę Podczas jednego z wywiadów, dyrektor TVN-u został też skonfrontowany z dość niewygodnym pytaniem, mianowicie przyczyną coraz niższej oglądalności show Kuby. Od ponad roku można bowiem obserwować regres w wynikach, które osiąga program, ale nie jest to dla niego jakąś szczególną zmorą. Miszczak przyznaje natomiast, że wraz z Wojewódzkim myśli nad korektami w formule programu. Dlaczego? Powodem jest niechęć niektórych celebrytów przed pojawieniem się na kanapie showmana. Czasami z różnych dziwnych powodów. Oglądalność nie spada. Jest niższa wtedy, kiedy ma słabego gościa. I cały problem Kuby polega na tym, że jego goście się często boją, że o coś prywatnego zapyta, że coś tam się wydarzy. Musimy się z tym jakoś zmierzyć, bo problemem Kuby jest dziś tylko nierówny poziom gości. Jednego ma rewelacyjnego, a drugiego słabego. Gość...

Edward Miszczak o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
"Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę
W sprawę zamieszana jest Chylińska

Wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVN była doskonałą okazją, by dowiedzieć się co nowego u największych gwiazd stacji. Swoją obecnością zaszczycili również Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska . Niestety, tuż po zakończeniu oficjalnej części imprezy, uciekli z konferencji. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Kuba podczas trwania prezentacji oferty programowej stwierdził, że tęskni za Agnieszką i rolą jurora w "Mam Talent" u jej boku. Jego życzenie nie umknęło uwadze dyrektorowi programowemu TVN, Edwardowi Miszczakowi . W rozmowie z TVN.pl stwierdził, że nie ma szansy na powrót Kuby do show, chciałby jednak w przyszłości stworzyć dla obojga oddzielny program: Kuba powiedział, że chętnie by wrócił do Agnieszki Chylińskiej, a nie do Mam Talent. Mam Talent jest już passe, zamknięta przygoda Kuby. Ciągle szkoda mi tego, jak wzajemnie reagowali. Być może coś wymyślimy dla Kuby i Agnieszki. Nie wiem co, ale szkoda rezygnować z tego, co oboje potrafią przed kamerą. - zapowiada Miszczak Niewątpliwie byłby to hit sezonu. Czekamy z niecierpliwością Zobacz:  Wojewódzki wściekł się na "Show". Chce zemścić się na naczelnej     Gwiazdy na konferencji TVN: 

Kuba Wojewódzki o nowym programie z Chylińską
ONS
Newsy
Będzie nowe show z Wojewódzkim i Chylińską? Kuba nie ma wątpliwości
Showman zabrał głos

Podczas niedawnej prezentacji jesiennej ramówki TVN, Kuba Wojewódzki zaskoczył wszystkich wyznaniem, że tęskni za programem "Mam Talent" i Agnieszką Chylińską . Wywołało to oczywiście lawinę plotek, że być może na telewidzów czeka niespodziewany powrót gwiazdora do formatu, w którym był jurorem przez dobrych kilka lat. Spekulacje te uciął zdecydowanie dyrektor stacji. Przypomnijmy: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę Kuba i Agnieszka znają się od lat i nie da się ukryć, że panuje między nimi doskonała chemia, której Wojewódzki nie był już w stanie stworzyć z innymi jurorkami - Okupnik , Farną czy Sablewską , z którymi współpracował przy okazji X-Factor. Każda wizyta Chylińskiej w jego programie również przechodzi do historii, więc naturalnym krokiem wydaje się wspólny projekt tej dwójki. Podobnego zdania jest sam gwiazdor. Co więcej, Wojewódzki w rozmowie z TVN przyznaje, że taki program powstanie! Kuba nie ukrywa, że jego motywacją jest nieskończona sympatia do wspomnianej Chylińskiej.   To jest hołd Agnieszce, bo ją znam ponad 20 lat. Uwielbiam z nią pracować. Ta energia między nami, plus ten kwiat lotosu – Małgosia Foremniak – który był między nami, to trio moich marzeń. Chciałbym ukraść jeszcze kilka chwil z Agnieszką na antenie, bo każda wizyta u mnie jest wizytą historyczną . Ona uwielbia wielkie show, a wbrew pozorom ja nie jestem aż tak zachłanny, by być największą gwiazdą więc jest jakiś pomysł. Nie chodziło o program Mam Talent. Ja już mam dosyć bycia jurorem i już naprawdę powiedziałem wszystko - wyznał w rozmowie z TVN.pl Kuba. Wypada mieć nadzieję, że show pojawi się na ekranach telewizorów już wiosną. Macie jakiś pomysł, co mogą razem przyszykować? Zobacz: Wojewódzki szczerze o relacji z Korwin, Rozenek i Dygant. Zdradził której załatwił pracę...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner