Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Tak mieszka Kuba Wojewódzki! Nie uwierzycie, na co zwrócili uwagę internauci

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Kuba Wojewódzki bardzo chroni swoją prywatność, ale ostatnio zaskoczył fanów i pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie swojego mieszkania. Jest bardzo minimalistyczne i stylowe. Internautów zaskoczyła wielkość telewizora i modne dodatki. Gwiazdor TVN odpowiadał na liczne komentarze, a jeden z nich jest bardzo wymowny. Tylko spójrzcie na to wnętrze i przeczytajcie, jak określił je sam Kuba Wojewódzki...

Jak wygląda mieszkanie Kuby Wojewódzkiego?

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego utrzymane jest w ciemnych barwach, a dominującymi kolorami są czerń i biel.  Przed dużym telewizorem stoi wygodna czarna kanapa i stylowy fotel. A na pierwszym planie widzimy okrągły stół, który jak widać, pełni też funkcję miejsca do pracy. Na uwagę zasługuje też fantazyjna lampa nad stołem. 

Pod zdjęciem mieszkania Kuby Wojewódzkiego na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od Internautów. Jeden z nich dotyczy telewizora w mieszkaniu gwiazdora:

Wielkość telewizora to miara sukcesu w tym kraju, wnoszę po komentarzach 😂😂 Mieszkanie ładne a skromne i z klasą 👍 - napisał jeden z fanów.

Kuba Wojewódzki szybko odpowiedział, wykorzystując cytat z filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego: Złote a skromne🤬😲. Sami spójrzcie na to wnętrze!

Domy gwiazd

Zastanawialiście się, jak mieszkają gwiazdy? Oto ich domy! Zebraliśmy dla Was zdjęcia z mieszkań: Justyny Steczkowskiej (tutaj), Małgorzaty Rozenek-Majdan (tutaj), Kasi Cichopek (tutaj) czy Doroty Szelągowskiej (tutaj). Lubicie oglądać, jak mieszkają sławni i bogaci?

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego robi wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#blackcelebration 🖤

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09