Wojewódzki podsumowuje karierę Edyty Górniak

Wojewódzki dał Górniak kąśliwy prezent urodzinowy

Wojewódzki podsumowuje karierę Edyty Górniak

W zeszłym tygodniu jedna z największych gwiazd polskiej estrady, Edyta Górniak, obchodziła swoje 40 urodziny (zobacz co w tym czasie osiągnęła). W tym roku gwiazda obchodzi dodatkowo 20-lecie pracy na scenie. Z tej okazji Kuba Wojewódzki w swoim felietonie dla tygodnika "Polityka" postanowił podsumować dorobek artystyczny wokalistki. Oczywiście w słowach dziennikarza nie mogło zabraknąć kąśliwych uwag.

- W minionym tygodniu nasz naród miał kolejną, wielką, okrągłą rocznicę. Okrągłe 40 lat obchodziła Edyta Górniak. Kobieta fenomen. Minione 20 lat kariery oparła na poprzednich 20 latach kariery. Ludzie pamiętający jej ostatnie wielkie przeboje powoli tracą wzrok i słuch, a ona trwa. Podczas jubileuszowej trasy koncertowej artystka będzie opowiadała o tym, jak kiedyś śpiewała - napisał Wojewódzki.

W słowach Wojewódzkiego jest trochę racji. Edycie trudno jest powtórzyć swój sukces z czasów przebojów "To nie ja" czy "Dumka na dwa serca". Jednak artystka cały czas pracuje, jej ostatnia płyta "My" spotkała się z dużym uznaniem fanów, a teledyski promujące wydawnictwo są pokazywane w międzynarodowych kanałach muzycznych. Nie zapominajmy też, że w dzisiejszych czasach płyty sprzedają się bardzo słabo.

Jak dalej potoczy się kariera gwiazdy? Czas pokaże. Mamy nadzieję, że wakacje, na których aktualnie przebywa Górniak, dadzą jej wiele nowej energii do działania.

Zobacz: Edyta wspiera gejów na paradzie w... Singapurze

Zobacz metamorfozy Edyty Górniak:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Edyta Górniak
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27