Joanna Horodyńska w bomberce

Wojewódzki ocenił styl Joanny Horodyńskiej: "Szarpie się ze swoją szafą jak niedźwiedź z turystą!" MOCNE!

Joanna Horodyńska w bomberce

Kuba Wojewódzki skomentował styl Joanny Horodyńskiej. Dziennikarz nie szczędził stylistce krytyki. Dlaczego? Kilka dni temu gwiazda uznała, że najgorzej ubraną Polką jej zdaniem jest Barbara Kurdej-Szatan, która nieustannie zalicza wpadki. Ocenę tę skomentowała sama aktorka! Na łamach "Polityki" w swojej rubryce "Mea Pulpa" Kuba Wojewódzki stanął w obronie Basi Kurdej-Szatan. Jak zwykle z przymrużeniem oka i dozą ironii zabrał głos w sprawie. Co napisał?

Joanna Horodyńska, zawodowa posiadaczka niezwykle licznej garderoby, określiła aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan mianem najgorzej ubranej Polki. A Joanna zna się na rzeczy. Widać po niej, że za każdym razem szarpie się ze swoją szafą jak niedźwiedź z turystą.

Kuba Wojewódzki z pewnością pije do wymyślnych i odważnych kreacji i stylizacji Joanny Horodyńskiej, które prezentuje na imprezach. A Wam jak podoba się styl stylistki?

 

Zobacz: Joanna Horodyńska wybrała najgorzej ubraną Polkę! To gwiazda "M jak miłość". Która?

 

Kuba Wojewódzki skomentował styl Joanny Horodyńskiej

Renata Kaczoruk w długiej sukni

 

Wszystko za krytykę Basi Kurdej-Szatan przez stylistkę.

Joanna Horodyńska
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13