Wojewódzki krytykuje sesję Kamińskiej
ONS/YouTube

Wojewódzki o sesji Kamińskiej: Odziany toples tyłem

Wojewódzki krytykuje sesję Kamińskiej
ONS/YouTube

Kuba Wojewódzki lubi dogryzać w swoich felietonach celebrytom. Dziennikarz na łamach "Polityki" komentuje, to co aktualnie dzieje się w show-biznesie. W ostatnim numerze oberwało się m.in. Juli Kamińskiej, która rozebrała się dla miesięcznika "CKM".

Showman w kąśliwy dla siebie sposób skomentował zdjęcia aktorki. Okazało się, że Kubie zdjęcia "BrzydUli" nie przypasowały do gustu.

- Miła, zdolna i atrakcyjna młoda aktorka Julia Kamińska rozebrała się dla magazynu "CKM". Są to najbardziej ubrane zdjęcia rozebrane, jakie widziałem. Dla wszystkich ceniących odziany toples tyłem - skomentował Wojewódzki.


Przypomnijmy, że dziennikarz jakiś czas temu zrobił rozbieraną sesję zdjęciową Dominice Zasiewskiej, która znalazła się "Playboyu". Jak widać Kuba w magazynach dla mężczyzn preferuje bardziej rozebrane modelki. Zobacz: Wodzianka w Playboyu - mamy nagą sesję gwiazdy (18+)

Julia Kamińska za kulisami sesji dla CKM:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33