Kuba Wojewódzki kpi z Natali Siwiec

Wojewódzki wyśmiewa Siwiec: Cała sprawa się rozjaśni

Kuba Wojewódzki kpi z Natali Siwiec

Co tydzień Kuba Wojewódzki w "Polityce" w swojej rubryce "Mea Kulpa" podsumowuje wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich dni. W najnowszym numerze tygodnika dziennikarz postanowił skomentować zamieszanie wokół Natalii Siwiec i wykorzystania jej wizerunku w reklamie kremu do wybielania odbytu. Showman do całej sprawy oczywiście podszedł z dobrze znaną ironią i sarkazmem.

- Miniony tydzień to ewidentny czas Natalii Siwiec i producenta kremów do wybielania damskich części intymnych. Producent twierdził, ze Natalia jest twarzą kremu nie do twarzy, a Natalia, ze nie jest. Finał sprawy podobno w sadzie, gdzie zgodnie z instrukcja obsługi cała sprawa się rozjaśni - napisał w felietonie Wojewódzki.


Zdjęcie Natalii Siwiec z reklamy kremu jest ogólnie dostępne na jednym ze stock'ów i każdy może je nabyć i wykorzystać w dowolnym celu. W podobny sposób wizerunek Miss Euro wykorzystał producent tabletek na potencje (zobacz).

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Kuba Wojewódzki był jedną z pierwszych osób, które zachwycały się Natalią. Zobacz: Siwiec i Wojewódzki przytulają się

Natalia Siwiec i jej kampanie reklamowe:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Natalia Siwiec
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04