Wojewódzki o karierze Rusin
ONS

Wojewódzki żartuje z kariery Rusin. Jej nie będzie do śmiechu

Wojewódzki o karierze Rusin
ONS

Przez ostatnie kilka lat Kinga Rusin wyraźnie rozkwitła, a jej kariera nie zwalnia tempa. Dziennikarka już od długiego czasu jest prowadzącą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN i regularnie prowadzi imprezy organizowane przez stację. Już dziś zobaczymy ją w wielkim finale kolejnego show. Zobacz: Kinga Rusin poprowadzi Top Model. Pokazała, jaką założy sukienkę

Po okresie intensywnej pracy prezenterka postanowiła wyjechać na krótkie wakacje. Wybrała popularny kierunek i poleciała do Włoch. Rusin zawitała do modnego miasta, stolicy światowej mody, Mediolanu. Oczywiście nie mogła nie pojawić się w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc czyli alei zakupowej tuż przy słynnej katedrze. Zakupy i pobyt tam uwieczniła zdjęciem pod butkiem Prady, które skomentował jak zawsze niezawodny Kuba Wojewódzki:

Kinga Rusin zrobiła sobie zdjęcie przed sklepem Prady w Mediolanie. Nie w roku 1986, tylko w 2014. Następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych podarowała je światu. Od lat z zapartym tchem śledzę sukcesy Kingi, ale takiego to się nie spodziewałem. - napisała w "Polityce".

Jak widać, nie obyło się bez ironii. Czekamy na reakcję Kingi.

Zobacz: Rusin poleciała do Włoch. Lansuje się tam w sukni polskiego projektanta
 
 

Przy tych zdjęciach Kinga Rusin radziła modelom w Top Model:

Więcej na temat Kinga Rusin Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04