Wojewódzki "nęka" Rusin

"Wojewódzki nęka Rusin"

Wojewódzki "nęka" Rusin

Kuba Wojewódzki jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Showman swoją karierę zaczął ponad 20 lat temu jako dziennikarz muzyczny, a dziś jest jedną z największych gwiazd telewizji, grywa na deskach teatru i intensywnie komentuje w dość kąśliwym tonie działalność gwiazd. Na jego liście "ulubieńców do szydzenia" znajdują się m.in.: Maja Sablewsa, Doda, Edyta Górniak oraz Kinga Rusin, z którą na początku roku wdał się w słowny konflikt. Przypomnijmy: "Bije rekordy arogancji"

W obronie Rusin stanęło wiele ludzi z branży, którzy mają już dość aroganckiego zachowania Wojewódzkiego wobec innych. Jedną z osób niebojących się wypowiadać głośno na temat bezkarności Kuby w mediach jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka znana z ciętego języka bez skrępowania w magazynie "Party" wypowiedziała się na temat konfliktu pomiędzy swoimi kolegami z TVN'u.

- Kuba ma na punkcie Kingi niezdrową obsesję. Inne gwiazdy krytykuje za ich medialne wystąpienia. o Rusin pisze jak plotkara z bazaru. Cenię intelekt Kuby, bawi mnie jego dowcip, ale w tym przypadku przychodzi mi na myśl jedno słowo "nękanie" - komentuje cała sprawę dziennikarka.


Ten rok dla Wojewódzkiego nie zaczął się najlepiej. Wiele osób z branży zastanawia się, w którą stronę zmierza Kuba. Może już niedługo poznamy prawdziwą twarz dziennikarza. W kwietniu w księgarniach ukaże się pierwsza publikacja na temat showmana napisana przez znanego i cenionego medioznawcę Wiesława Godzica. Zobacz: Powstaje książka rozliczająca karierę Wojewódzkiego

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00