Wojewódzki naśmiewa się z Wojnarowskiej
AKPA/ONS

Wojewódzki poniża Wojnarowską: Znalazła właściwą szparę

Wojewódzki naśmiewa się z Wojnarowskiej
AKPA/ONS

W tym tygodniu w show-biznesie pojawiła się nowa celebrytka, która wkroczyła na salony z wielkim impetem. Od wtorku wszystkie serwisy internetowe rozpisują się na temat Patrycji Wojnarowskiej, która świeciła pupą na ostatniej imprezie "Playboy''a" i robiła sobie fotki z zaproszonymi gośćmi. Zobacz: "To impreza Playboya, nie kościół!"

Wojnarowska, która do tej pory była w środowisku kojarzona jako "przyjaciółka celebrytów", sama może stać się znana, z tego, że jest znana. Pojawienie się Patrycji w świecie "warszawski" nie umknęło uwadze Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz na Facebooku postanowił skomentować pojawienie się nowej salonowej gwiazdy. Oczywiście zrobił to w swoim stylu.

- Do szołbiznesu każdy może się wcisnąć. Trzeba tylko znaleźć właściwą szparę - napisał Wojewódzki załączając zdjęcie celebrytki z imprezy "Playboy''a".


Jesteśmy ciekawi, jak długo Wojnarowska utrzyma się na topie. Być może będzie tylko sensacją sezonu ogórkowego, który się zbliża, a być może wykorzysta swoje 5 minut i będziemy oglądać jej twarz i piękne ciało przez następnych kilka miesięcy.

Prywatne fotki Patrycji Wojnarowskiej:

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56