Kuba Wojewódzki na Przystanku Woodstock
tvn24.pl
Newsy

Wzruszony Wojewódzki na Przystanku Woodstock [FOTO]

Tłum zaśpiewał mu "100 lat" z okazji 50. urodzin

Wczoraj Kuba Wojewódzki skończył 50 lat. Swoje urodziny dziennikarz postanowił spędzić na Przystanku Woodstock. Z tej okazji showman zaprosił wszystkich swoich fanów na imprezę. Zobacz: Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce

Wielbiciele ciętego języka Kuby nie zawiedli. Tłumnie zjawili się na jego panelu dyskusyjnym w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. W pewnym momencie wszyscy zgromadzeni w namiocie ludzie wstali i donośnym głosem zaśpiewali jubilatowi "100 lat".

Wojewódzki, który stara się zazwyczaj urywać emocje, lekko się wzruszył.

- Bardzo dziękuję. Mogę wam powiedzieć, że niedawno w Warszawie był uzdrowiciel z Ugandy i miał gorszą publiczność niż ja - powiedział Kuba do tłumu młodych ludzi.


Jak widać Kuba czasami bywa ludzki. Ciekawe jak wyglądała jego impreza urodzinowa w gronie najbliższych?

Kuba Wojewódzki wraca z nagrania swojego show:

50. urodziny Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce
Jak świętować to na całego

Kuba Wojewódzki jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Dziennikarz nie boi się odważnych prowokacji czy kontrowersyjnych wypowiedzi na temat swoich kolegów z branży. Show man już w najbliższy piątek skończy 50 lat i z tej okazji planuje wielką imprezę, na którą zaprosił wszystkich fanów. Gwiazda "TVN" swoje urodziny zamierza świętować na "Przystanku Woodstock" , który będzie odbywał się w najbliższy weekend w Kostrzynie nad Odrą. Wojewódzki poprzez swojego Facebooka zaprosił wszystkich sympatyków, na imprezę, na której będzie obecny jako gość specjalny w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Ciekawe czy Kuba przygotuje coś specjalnego? Szacuje się, że na festiwal może zjechać nawet pół miliona ludzi. Tak więc znany ze skłonności do megalomani Wojewódzki będzie mógł pochwalić się największą imprezą urodzinową w Polsce. Zobacz: Tymi zdjęciami Tyszka skompromitował Wojewódzkiego

Wojewódzki o ojcostwie
ONS
Newsy
Wojewódzki o ojcostwie: Szkoda takich zacnych genów
Dziennikarz z okazji 50. urodzin podsumował swoje życie

Kuba Wojewódzki jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Dziś dziennikarz obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji w "Polityce" znalazł się z nim wywiad, w którym showman posumował swoje dotychczasowe życie. Zobacz: Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce Podczas rozmowy padło m.in. pytanie o dzieci i ojcostwo. Okazuje się, że spłodzenie potomka jest chyba jedynym marzeniem, którego dziennikarz nie spełnił do tej pory.   - Nie wyobrażam sobie swego życia bez ciągu dalszego. Nie wyobrażam sobie siebie bez swojej kontynuacji. Z katalogu marzeń, które miałem jako mały chłopiec, spełniły się właściwie wszystkie. Nie spełniło mi się posiadanie dzieci i nie mam żadnego problemu ani zdrowotnego, ani psychicznego, ani wynikającego z mojej zdolności lub niezdolności, żeby tego nie zmienić. (..) Nie wyobrażam sobie, żebym z tego zrezygnował, bo szkoda takich zacnych genów - wyznał Wojewódzki. Być może Kuba po półwieczu się w końcu ustatkuje. Kolorowa prasa donosi, że Wojewódzki od pół roku jest w szczęśliwym związku z Renatą Kaczoruk. Może to właśnie z nią dziennikarz stworzy szczęśliwą rodzinę ;)

Urodziny kuby Wojewódzkiego
Newsy
Kuba Wojewódzki skończył 55 lat. Z okazji urodzin kupił sobie prezent za... MILION!
Kuba Wojewódzki skończył 55 lat. Z okazji urodzin kupił sobie prezent za... MILION!

  Kuba Wojewódzki kupił sobie prezent za prawie milion złotych! Gwiazdor TVN świętuje dziś swoje urodziny i jak widać, z tej okazji postanowił zrobić sobie wyjątkowy prezent. Kuba Wojewódzki uwielbia szybkie i drogie samochody- nic więc dziwnego, że na 55. urodziny kupił sobie wyjątkowe auto! To nowy Bentley w bordowym kolorze. Showman oczywiście pochwalił się już zdjęciem ze swoją furą.    Kuba Wojewódzki świętuje urodziny   Dziennikarz już nie raz udowadniał, że jest wielkim fanem szybkich i bardzo drogich samochodów. W jego garażu widzieliśmy już takie auta jak Lamborghini, czy Porsche, na które przeciętny Kowalski musiałby pracować całe życie... Teraz do kolekcji aut dołączył stylowy Bentley. Cena ? Ponad 928 tysięcy złotych!  Dziś moje 55 urodziny. W związku z tym postanowiłem kupić sobie prezent🎁🎉🎈#bentleycontinentalgt Wszystkiego najlepszego redaktorze😎😜🎂 - napisał na Instagramie. Zobaczcie nowy samochód Kuby Wojewódzkiego! Fajny?      Zobacz także:  To Renata Kaczoruk rzuciła Kubę Wojewódzkiego! I to kilka  miesięcy  temu...   Kuba Wojewódzki świętuje dziś urodziny. Z tej okazji dziennikarz kupił sobie bardzo drogi prezent.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner