Party Stories
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"
Newsy

Kuba Wojewódzki i zjawiskowa Renata Kaczoruk na balu TVN!

Ależ ona wyglądała!

Stało się! Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk po raz pierwszy tak chętnie pozowali fotoreporterom na oficjalnej imprezie. Gdy patrzymy na te zdjęcia, wierzymy, że dla Renaty Kaczoruk naprawdę można stracić głowę... Być może plotki o zaręczynach nie są bezpodstawne. Modelka wyglądała oszałamiająco w dopasowanej sukience z transparentnymi motywami. Kuba jak na prawdziwego rockmana przystało wybrał skórzane spodnie. 

Zobacz: Najpiękniejsze kreacje na balu TVN: Szulim, Rusin, Przetakiewicz i inni 

Para bardzo rzadko pokazuje się razem na oficjalnych galach. Ale okazja też była wyjątkowa, bo charytatywny bal fundacji "TVN nie jesteś sam" to jedna z największych medialnych imprez, na której co roku zbierane są pieniądze na rzecz potrzebujących. 

Zobaczcie, jak się prezentowali!

Zobacz: Plejada gwiazd na balu fundacji TVN
 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu fundacji

 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu fundacji


Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu fundacji

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w swetrze, Agnieszka Szulim w kreacji Valentino, Piotr Woźniak Starak w garniturze
ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki o zaręczynach Agnieszki Szulim: "Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów!"

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka były najważniejszym wydarzeniem Balu Charytatywnego Fundacji TVN , który odbył się na początku września. Jednym z gości imprezy był Kuba Wojewódzki, który na imprezie pojawił się z ukochaną, Renatą Kaczoruk . Showman TVN w swojej rubryce w tygodniku “Polityka” kpi z tego, jak wyglądały te zaręczyny Szulim i Staraka. Kuba Wojewódzki komentuje zaręczyny Agnieszki Szulim “Obok aukcji dzieł sztuki drugim najważniejszym elementem balu TVN były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Piotr zrobił to publicznie, na scenie, pomiędzy serwowanymi owocami morza, Marcinem Prokopem a mojito. Lekko i dowcipnie. A nie od dziś wiadomo, że nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów”, napisał Kuba. To już kolejna osoba, która skomentowała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Skomentowała je Doda oraz Karolina Malinowska, która była zachwycona tym, że Piotr  padł przed ukochaną na kolana przy wszystkich gościach Balu Charytatywnego Fundacji  TVN. Nie spodziewaliśmy się oczywiście  poważnego komentarza. Ale czy Agnieszka nie obrazi się na kolegę ze stacji za słowa " Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów"? Z drugiej strony Kuba Wojewódzki pdoszedł z dużym dystansem i do... siebie samego. Showman napisał, że na balu TVN próbował „swoja stylizacją dorównać zarówno swojej narzeczonej, jak i doborowemu towarzystwu". Ale jak zaznacza - i tak pod jego zdjęciami z imprezy pojawiły się komantarze „Jak widać TVN już zaczął przyjmować uchodźców".    Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka:        

Kuba Wojewódzki w swetrze, Agnieszka Szulim w sukience Valentino
Newsy
Kuba Wojewódzki o zaręczynach Agnieszki Szulim: "Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów!"
Relacja Kuby z balu TVN.

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka były najważniejszym wydarzeniem Balu Charytatywnego Fundacji TVN , który odbył się na początku września. Jednym z gości imprezy był Kuba Wojewódzki, który na imprezie pojawił się z ukochaną, Renatą Kaczoruk . Showman TVN w swojej rubryce w tygodniku “Polityka” kpi z tego, jak wyglądały te zaręczyny Szulim i Staraka. Kuba Wojewódzki komentuje zaręczyny Agnieszki Szulim “Obok aukcji dzieł sztuki drugim najważniejszym elementem balu TVN były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Piotr zrobił to publicznie, na scenie, pomiędzy serwowanymi owocami morza, Marcinem Prokopem a mojito. Lekko i dowcipnie. A nie od dziś wiadomo, że nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów”, napisał Kuba. To już kolejna osoba, która skomentowała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Skomentowała je Doda oraz Karolina Malinowska, która była zachwycona tym, że Piotr  padł przed ukochaną na kolana przy wszystkich gościach Balu Charytatywnego Fundacji  TVN. Nie spodziewaliśmy się oczywiście  poważnego komentarza. Ale czy Agnieszka nie obrazi się na kolegę ze stacji za słowa " Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów"? Z drugiej strony Kuba Wojewódzki pdoszedł z dużym dystansem i do... siebie samego. Showman napisał, że na balu TVN próbował „swoja stylizacją dorównać zarówno swojej narzeczonej, jak i doborowemu towarzystwu". Ale jak zaznacza - i tak pod jego zdjęciami z imprezy pojawiły się komantarze „Jak widać TVN już zaczął przyjmować uchodźców".  Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka:  

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki i piękna Renata Kaczoruk na premierze w teatrze. Prosta stylizacja Renaty - do naśladowania!

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pojawili się na sobotniej premierze sztuki "Wujaszek Wania". Para rzadko decyduje się na wspólne wyjścia, ale dziennikarz sam gra w jednej ze sztuk w teatrze Michała Żebrowskiego, dlatego nie mogło ich tam zabraknąć. Jak się prezentowali? Kuba Wojewódzki i Renata na premierze w Teatrze 6. piętro Ostatnio niemal cały czas zakochani byli w podróży , dlatego ich obecność na premierze jest dużym zaskoczeniem. Kuba Wojewódzki nie mógł jednak zawieść swojego przyjaciela Michała Żebrowskiego, dla którego premiera nowej sztuki "Wujaszek Wania" jest dużym przeżyciem. Oprócz nich pojawiło się też wiele innych gwiazd. Modelka postawiła na długą, zwiewną czarną suknię, w której wyglądała bardzo kobieco i seksownie. Do niej dobrała szpilki marki Kazar. Kuba Wojewódzki też sięgnął po marynarkę. Ale tradycyjnie zdecydował się na luźną stylizację (spójrzcie na jego koszulę:). Jak prezentują się razem? Spójrzcie!   Zobacz:  Kuba Wojewódzki i zjawiskowa Renata Kaczoruk na balu TVN!​   Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk w Teatrze 6. piętro Renata Kaczoruk postawiła na piękną, długą suknię

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner