Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Kuba Molęda jako Zenon Martyniuk w czwartym odcinku TTBZ
Polsat
Newsy

Z Margaret sobie nie poradził. Jako lider grupy disco-polo wykosił konkurencję [WIDEO]

Molęda porwał do tańca nawet jurorów


Kuba Molęda od początku świetnie radzi sobie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdor wcielił się już w m.in. Conchitę Wurst czy Seala. Kilka tygodni temu musiał zmierzyć się z Margaret. Wtedy nie wyszło mu to najlepiej. Przypomnijmy: To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ

W sobotnim odcinku uczestnik wystąpił jako legendarny Zenek Martyniuk, który jest liderem disco-polowego zespołu Akcent. Molęda genialne naśladował jego głos, co przysporzyło mu totalny aplauz publiczności. Rytmiczna piosenka porwała wszystkich w studiu, a także jurorów, którzy w ocenie ostatecznie przyznali mu pierwsze miejsce.

A jak wam się podoba ta metamorfoza?

Zobacz: Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów 
Czwarty odcinek "TTBZ":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Molęda jako Margaret w drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
Newsy
To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ [WIDEO]
Nawet sama Margaret ma wątpliwości

Pierwszy odcinek drugiej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Na scenie pojawiła się m.in. Doda (w tej roli Maja Bohosiewicz) czy Michał Wiśniewski (Marek Kaliszuk). Wielkim zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Artysta zebrał same pochwały. Przypomnijmy:   Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów W sobotnim odcinku show Molęda musiał zmierzyć się z Margaret . Kuba wykonał największy hit wokalistki - "Thank you very much". Uczestnik miał trudne zadanie - musiał naśladować nie tylko delikatny głos, jaki ma artystka, ale także jej kobiece ruchy na scenie . Niestety, jurorzy nie do końca docenili jego metamorfozę, przez co znalazł się na jednym z najniższych miejsc w rankingu. Również sporo wątpliwości miała Margaret. - Hmm... Czy ja tak robię? Dziękuję i gratuluję - powiedziała krótko A jak wam się podoba ten występ? Zobacz:  Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Usher w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
POLSAT
TV-Show
Niezwykła metamorfoza w drugim odcinku "TTBZ": Kto wcielił się w Ushera?
To będzie mistrzowski wykon

W pierwszym odcinku nowej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " nie zabrakło fantastycznych występów. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, Dodę czy Piotra Kupichę. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska, która wcieliła się w Demisa Roussosa. Dużym zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Przypomnijmy:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów Najbliższy odcinek show przyniesie nam jeszcze więcej emocji. Gwiazdy programu będą musiały przeobrazić się m.in. w Jennifer Lopez czy Margaret. Marek Kaliszuk zmierzy się za to z amerykańskim raperem, Usherem . Po pierwszym odcinku wiemy, że aktor doskonale naśladuje nie tylko głos, ale i mimikę. Jak będzie tym razem? Patrząc na zapowiedź, jesteśmy dobrej myśli. Trzymacie za niego kciuki? Zobacz:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym odcinku:

Kuba Molęda jako Conchita Wurst w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Facebook
TV-Show
Kto przebierze się za Conchitę w TTBZ 2? Te wysokie szpilki włoży...
Nie będzie to łatwe zadanie

Ruszyły już nagrania do drugiej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo . Pierwsza edycja show cieszyła się ogromną popularnością, a produkcja zadbała o to, aby kolejna odsłona zmagań rodzimych gwiazd również przyniosła wiele emocji. Nie zabraknie również gości specjalnych. Przypomnijmy: Doda wczoraj pojawiła się na planie "TTBZ". Znamy szczegóły wizyty Pojawiły się też pierwsze informacje o tym, w kogo tym razem wcielą się na scenie celebryci. Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście postać Conchity Wurst . Internauci zastanawiali się głośno, komu przypadnie w udziale ta wdzięczna rola. Zagadka rozwiązała się sama - w zwyciężczynię Eurowizji wcieli się Kuba Molęda . Wokalista jest jednak trochę przerażony taką perspektywą, a szczególnie występowaniem w wysokich szpilkach.   No dobra dziewczyny, czy ktoś mi powie jak się w tym chodzi?! - napisał Molęda pod zdjęciem szpilek, w których przyjdzie mu występować. Myślicie, że poradzi sobie jako Conchita? Zobacz: Skrzynecka w jury "TTBZ" to prawdziwa osa! Nie spodziewaliśmy się tego po niej   Metamorfozy w wielkim finale pierwszej edycji TTBZ:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner