Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kuba Molęda jako Margaret w drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
Newsy

To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ [WIDEO]

Nawet sama Margaret ma wątpliwości


Pierwszy odcinek drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Na scenie pojawiła się m.in. Doda (w tej roli Maja Bohosiewicz) czy Michał Wiśniewski (Marek Kaliszuk). Wielkim zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Artysta zebrał same pochwały. Przypomnijmy: Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów

W sobotnim odcinku show Molęda musiał zmierzyć się z Margaret. Kuba wykonał największy hit wokalistki - "Thank you very much". Uczestnik miał trudne zadanie - musiał naśladować nie tylko delikatny głos, jaki ma artystka, ale także jej kobiece ruchy na scenie. Niestety, jurorzy nie do końca docenili jego metamorfozę, przez co znalazł się na jednym z najniższych miejsc w rankingu. Również sporo wątpliwości miała Margaret.

- Hmm... Czy ja tak robię? Dziękuję i gratuluję - powiedziała krótko


A jak wam się podoba ten występ?

Zobacz: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję


Metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Kuba Molęda jako Zenon Martyniuk w czwartym odcinku TTBZ
Polsat
Newsy
Z Margaret sobie nie poradził. Jako lider grupy disco-polo wykosił konkurencję [WIDEO]
Molęda porwał do tańca nawet jurorów

Kuba Molęda od początku świetnie radzi sobie w programie " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Gwiazdor wcielił się już w m.in. Conchitę Wurst czy Seala. Kilka tygodni temu musiał zmierzyć się z Margaret. Wtedy nie wyszło mu to najlepiej. Przypomnijmy:  To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ W sobotnim odcinku uczestnik wystąpił jako legendarny Zenek Martyniuk , który jest liderem disco-polowego zespołu Akcent. Molęda genialne naśladował jego głos, co przysporzyło mu totalny aplauz publiczności . Rytmiczna piosenka porwała wszystkich w studiu, a także jurorów, którzy w ocenie ostatecznie przyznali mu pierwsze miejsce. A jak wam się podoba ta metamorfoza? Zobacz:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów  Czwarty odcinek "TTBZ":

Usher w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
POLSAT
TV-Show
Niezwykła metamorfoza w drugim odcinku "TTBZ": Kto wcielił się w Ushera?
To będzie mistrzowski wykon

W pierwszym odcinku nowej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " nie zabrakło fantastycznych występów. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, Dodę czy Piotra Kupichę. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska, która wcieliła się w Demisa Roussosa. Dużym zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Przypomnijmy:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów Najbliższy odcinek show przyniesie nam jeszcze więcej emocji. Gwiazdy programu będą musiały przeobrazić się m.in. w Jennifer Lopez czy Margaret. Marek Kaliszuk zmierzy się za to z amerykańskim raperem, Usherem . Po pierwszym odcinku wiemy, że aktor doskonale naśladuje nie tylko głos, ale i mimikę. Jak będzie tym razem? Patrząc na zapowiedź, jesteśmy dobrej myśli. Trzymacie za niego kciuki? Zobacz:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym odcinku:

Kuba Molęda jako Conchita Wurst
YouTube
Newsy
Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów [WIDEO]
Jak wypadł?

W sobotę ruszyła druga edycja programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " . Już w pierwszym odcinku nie zabrakło wielkich emocji i mnóstwa dobrej zabawy. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska , ale to występ Mai Bohosiewicz , która wcieliła się w Dodę , cieszył się największym zainteresowaniem. Po jej show na scenie pojawiła się sama zainteresowana. Przypomnijmy:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Wielu widzów czekało również na metamorfozą Kubę Molędy . Wokalista wylosował Conchitę Wurst - kontrowersyjną zwyciężczynię tegorocznej Eurowizji. Molęda miał trudne zadanie - Conchita swoim show porwała całą Europę. Kuba stanął jednak na wysokości zadania, a jurorzy nie ukrywali swojego podziwu, przez co zajął stosunkowo wysokie miejsce w rankingu.  A jak wam się podoba? Zobacz:  Ups... Tak telewizja działa na wyobraźnię. Matka Oli Kisio o TTBZ   Porównajcie z oryginałem: Metamorfozy w pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner