Najlepiej ubrane gwiazdy 2013 roku według Joanny Horodyńskiej
ONS

Koniec roku to dobry moment na podsumowania. Joanna Horodyńska i Ada Fijał, które co dwa tygodnie na łamach "Party" wytykają wpadki i zachwalają gust gwiazd, postanowiły wybrać najciekawsze stylizacje 2013 roku.

Zobacz: Największe metamorfozy gwiazd w 2013 roku według Joanny Horodyńskiej

Z setek kreacji wzbudzających ich ochy i achy ostatecznie tytuł "the best of" przypadł Paulinie Krupińskiej i Agnieszce Cegielskiej. Obie panie najbardziej spektakularne kreacje miały na sobie na gali Flesz Fashion Night i w obu przypadkach zostały zaprojektowane specjalnie dla nich.

- Długo czegoś tak wyjątkowego nie zobaczymy na polskich czerwonych dywanach. Kiedy widzę tę kreację mam w głowie piękne, klasyczne suknie od OScara de la Renty i szyk prosto z Hollywood. Tu wirują odrobina egzotyki i elegancja diwy, a niesforne pióra jako wykończenie rękawów zastępują biżuterię. Jedna barwa i mistrzowsko opanowany chaos wymagających materiałów. Taki strzał w dziesiątkę zdarza się raz na sto lat, czyli następnego takiego przypadku nie dożyję - napisała o stylizacji Krupińskiej Horodyńska.


Zobacz: Krupińska pokazała pośladek w sesji dla "Vivy!"


Nie mniej komplementów przypadło Agnieszce Cegielskiej:

W tej stylizacji jest coś teatralnego i realnego. Zastanawiam się, jak to się udało pogodzić. Mamy tu przecież mocny makijaż, misterną fryzurę i świetlistość, która u innych sprawdziłaby się tylko podczas sesji zdjęciowej. Moim zdaniem Agnieszka zyskuje, gdy ma wysoko postawioną poprzeczkę. Korzyś odnosi też to, co ma na sobie. Banały - nie dla niej! Projektanci powinni być przeszczęśliwi i nie wypuszczać takiej perły z rąk.

 

A te gwiazdy za najlepiej ubrane w 2013 roku uznała Maffashion: