Party Stories
Edyta Górniak pozuje do zdjęć
ONS
Newsy

TYLKO U NAS! Wiemy, kto obiecał Edycie Górniak dozgonną miłość!

Po niedawnej niedyspozycji zdrowotnej Edyty Górniak nie ma już śladu! Gwiazda znów gra koncerty w ramach trasy „Love2Love”, na których daje z siebie wszystko! Mimo to przyjaciele wokalistki wciąż martwią się o jej stan zdrowia. Stwierdzili nawet, że byłoby wspaniale, gdyby Edyta znów się zakochała i miała u swojego boku kogoś, na kim mogłaby polegać w każdej sytuacji. Co na to sama Górniak?

Każdą chwilą dnia staram się gospodarować tak, by niosła radość, a całą swoją uwagę poświęcam twórczości, Allanowi i światu. W moim życiu nie ma miejsca na samotność. Mogłabym wręcz ponarzekać, że mi jej brak. W ogóle nie mam czasu myśleć o mężczyznach – przyznała w rozmowie z „Party” Edyta Górniak.

Okazuje się jednak, że u boku Edyty jest już ktoś, kto wyznał jej dozgonną miłość! Kto? To syn wokalistki Allan. Ostatnio chłopiec zdobył się na wzruszające wyznanie. „Jestem już na tyle duży, że mogę się tobą opiekować i nie opuszczę cię już ani na krok”, wyznał mamie. I… słowa dotrzymał, bo teraz towarzyszy Edycie, kiedy tylko może. Także na próbach i podczas koncertów.

 

Zobacz także: Edyta Górniak w młodzieżowej stylizacji.

 

Edyta Górniak

Edyta Górniak w czarnej sukni

Edyta Górniak na scenie w Poznaniu
ONS

Edyta Górniak z synem Allanem w Warszawie i na sali tanecznej

Edyta Górniak z synem Allanem w Warszawie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa
Newsy
Edyta Górniak już nie jest sama. W życiu gwiazdy pojawił się nowy mężczyzna!

  Edyta Górniak jest zakochana? Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że piosenkarka odnalazła szczęście u boku Mateusza Zalewskiego. Para miała zamieszkać razem, a sama Edyta mówiła głośno, że jest gotowa na ślub... Niestety w listopadzie ubiegłego roku okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Artystka wystosowała nawet specjalne oświadczenie, w którym potwierdziła medialne doniesienia. Teraz okazuje się, że serce Edyty Górniak znów jest zajęte! Kim jest nowy partner gwiazdy?   Z kim spotyka się Edyta Górniak? Według doniesień magazynu "Życie na gorąco" u boku Edyty Górniak pojawił się nowy mężczyzna. Z kim spotyka się artystka? Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową- informuje magazyn.  "Fakt" z kolei informuje, że jeszcze za wcześnie, żeby mówić o nowym związku.  Edyta faktycznie ma nowego adoratora. Pojawił się mężczyzna, który zabiega o jej względy, ale nowa miłość teraz zupełnie jej nie w głowie - twierdzi źródło dziennika.    Sama Edyta Górniak do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień.   Zobacz także:  Edyta Górniak pierwszy raz tak szczerze o poronieniu i rozstaniu z ukochanym! Padły ostre słowa Według medialnych doniesień, Edyta Górniak spotyka się z byłym sportowcem.  Kilka miesięcy temu artystka rozstała się z Mateuszem Zalewskim.  

Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa
Newsy
Artystka i jej partner Mateusz Zalewski będą walczyć o dziecko?
TYLKO U NAS! "Nie tracę nadziei" - mówi Edyta Górniak!

Edyta Górniak nie poddaje się i będzie się starać o dziecko! Jak donosi "Flesz", po bolesnych doświadczeniach artystka nie porzuciła marzeń o drugiej ciąży. Niedawno, w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" gwiazda przyznała, że niedawno poroniła . Tym wyznaniem zaskoczyła nie tylko dziennikarzy, ale i swoich fanów.   Przeczytaj: Edyta Górniak weźmie ślub?   „Od dwóch lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No, ale zaszłam w ciążę. (…) Niestety straciłam ją”, powiedziała Edyta Górniak w „Dzień dobry TVN” . O tym, że wokalistka spodziewa się dziecka, wiedzieli tylko jej najbliżsi: syn, rodzice i zaufani współpracownicy. Ale szczęście Edyty  Górniak i jej partnera Mateusza Zalewskiego nie trwało długo – w wakacje Górniak poroniła. I choć w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego Mateusza i rodziny, to trudno jej było pogodzić się z tą stratą. Rzuciła się w wir pracy. Próby, nagrania, przygotowania do akustycznej trasy koncertowej pomogły jej odzyskać wewnętrzną równowagę.   Zobacz także: Doda o decyzji Edyty Górniak: "Bardzo się zdziwiłam". O co chodzi?   Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi? Jak dowiedział się „Flesz”, mimo tragedii gwiazda nie porzuciła marzeń o macierzyństwie.   – Nigdy nie wolno się poddawać i tracić nadziei. Cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy – powiedziała "Fleszowi" Edyta Górniak.   Znajomi wokalistki zdradzają, że choć ma ona teraz intensywny zawodowo czas, to pilnuje, by zdrowo się odżywiać, wysypiać i dbać o swój organizm.   – To doświadczenie umocniło miłość Edyty i Mateusza. Zdali ten egzamin na piątkę, dlatego w przyszłym roku chcą się znów starać o dziecko – dodają.  ...

Romand Edyty Górniak i Michała Nocnego
ONS
Newsy
Górniak trafiła do szpitala. Pomagał jej znany muzyk. To romans?
Znamy całą prawdę

Kilka miesięcy temu prasa rozpisała się o romansie Edyty Górniak ze znanym w środowisku Michale Nocnym . Para miała spędzić romantyczny weekend nad polskim morzem, kiedy wokalistka grała tam koncert. Do tej pory nikt jednak nie znał prawdy. Przypomnijmy: Tak wygląda nowy facet Edyty Górniak? Mamy dowody Dziś już wszystko jest jasne. Jak podaje "Party" Edyta i Michał tylko się przyjaźnią i pracują nad nowym albumem. Ponadto - dowiedzieliśmy się, że diwa niedawno wylądowała w szpitalu i to właśnie muzyk odwiedzał ją najczęście j. Ponadto - Nocny odbiera już nawet Allana ze szkoły: Edyta i Michał współpracuję przy nowej płycie i tylko się przyjaźnią. Gdy Edi ostatnio się rozchorowała i trafiła do szpitala, to m.in. Michał pomagał jej w codziennych obowiązkach . - mówi znajomy wokalistki Tymczasem Edyta skupia się na pracy i wypoczynku z synkiem. Plotkuje się zaś, że diwa planuje wyruszyć w trasę koncertową po całej Polsce, a na jesieni znów zasiądzie w jury The Voice of Poland. Zobacz: Górniak doskonale wie, co zrobi gdy Dariusz K. zostanie skazany. Wszystko dla dobra Allana Edyta Górniak na kolacji z tajemniczym mężczyzną:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner