East News

Już w najbliższą niedzielę, 23 lutego odbędzie się finał "Szansy na sukces - Eurowizja 2020". To właśnie tego dnia oficjalnie poznamy naszego reprezentanta, który pojedzie do Rotterdamu. Jak wiadomo w rywalizacji pozostało tylko trzech wokalistów, którzy zostali wyłonieni przez jury (Cleo, Michał Szpak i Gromee) w półfinałach. O reprezentowanie naszego kraju podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji walczą Kasia Dereń, Alicja Szemplińska oraz Albert Cerny. W wielkim finale poznamy ich propozycje eurowizyjnych utworów. Która z nich okaże się najlepsza?

Zobacz także: 5 wielkich polskich gwiazd, które wystąpiły na Eurowizji, a nawet o tym nie pamiętasz!

Tymczasem przygotowaliśmy dla Was plebiscyt - kto waszym zdaniem wygra "Szansę na sukces - Eurowizja 2020" i pojedzie do Rotterdamu? Głosujcie na swojego faworyta!

Alicja Szemplińska
Zagłosuj
East News

Alicja Szemplińska została zwyciężczynią 2. półfinału "Szansa na sukces - Eurowizja 2020". W programie wykonała utwór "To nie ja", który zachwycił jurorów. Alicja niedawno została także zwyciężczyznią "The Voice of Poland" i szturmem zdobywa polski rynek muzyczny. Myślicie, że to właśnie ona powinna stanąć na eurowizyjnej scenie w Rotterdamie?

Kasia Dereń
Zagłosuj
East News

Kasia Dereń została zwyciężczynią 1. półfinału "Szansy na Sukces - Eurowizja 2020". Wokalistka brawurowo wykonała utwór Abby "Mamma Mia" i nie dała konkurencji żadnych szans. Jury jednogłośnie stwierdziło, że to właśnie ona powinna trafić do ścisłego finału. Kasia jest bardzo doświadczoną piosenkarką o mocnym głosie i szerokiej skali. Brała udział w programie "The Voice of Poland", w którym również odnotowała wysokie miejsce. Czy teraz także skradnie serca widzów i podbije Europę? 

Albert Cerny
Zagłosuj

Ostatnim finalistą "Szansy na sukces - Eurowizja 2020", wyłonionym w 3. półfinale został Albert Cerny. Wokalista ma już doświadczenie eurowizyjne, bowiem w ubiegłym roku razem z zespołem reprezentował Czechy z piosenką "Friend of a Friend". Czy tym razem pojedzie z nowym hitem i będzie reprezentował Polskę?

Więcej na temat Eurowizja Szansa na sukces
Wyniki plebiscytu:
Alicja Szemplińska...
Kasia Dereń...
Albert Cerny...