Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Już dziś o godz. 20 zobaczymy wyjątkowy finał drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance"! Wyjątkowy, bowiem z powodu epidemii koronawirusa, odbędzie się na innych zasadach. Ale dalej to widzowie zadecydują, kto zostanie zwycięzcą tanecznego show! Finalistami 2. edycji "Dance, Dance, Dance" zostali: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - czyli "Fit Lovers", Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek oraz Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka!

W studiu dziś wieczorem zobaczymy Tamarę Gonzalez Pereę i Tomasza Kammela, Idę Nowakowską oraz finałowe duety. Prowadzący połączą się również z pozostałymi uczestnikami oraz oczywiście jurorami - Anią Muchą i Robertem Kupiszem.

Zobacz także: Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! 

Przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy śledzić popisy taneczne finalistów, dlatego z pewnością macie już swoich faworytów! Zagłosujcie zatem w naszym plebiscycie i pokażcie, kto waszym zdaniem już dziś wieczór wygra drugą edycję programu "Dance, Dance, Dance"!  

Będziecie oglądać? Finał "Dance Dance Dance" już o godz. 20 na TVP2. 

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz
Dance Dance Dance - Fit Lovers
Zagłosuj
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Swoim tańcem do utworu "Let it go" doprowadzili jurorów do ogromnego wzruszenia! Nawet Anna Mucha była niezwykle poruszona ich występem i nie mogła powstrzymać łez: 

Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję.

Przez wszystkie odcinki przeszli jak burza! Czy to właśnie Pamela i Mateusz wygrają drugą edycję "Dance, Dance, Dance"?

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka
Zagłosuj
East News

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka to prawdziwe objawienie programu "Dance, Dance, Dacne"! Zarówno piękna aktorka jak i towarzyszący jej kolega po fachu, są po prostu stworzeni do tańca! Za każdym razem wywołują zachwyt u widzów i jurorów. Skromni, sympatyczni i niezwykle uzdolnieni! Myślicie, że zasługują na wygraną?

Rafał Mroczek i Przemysław Cyryański
Prezmysław Cypryański i Rafał Mroczek w Dance Dance Dance
Zagłosuj
Jan Bogacz /TVP

W programie mieli swoje wzloty i upadki, jednak ostatecznie aktorom udało się dojść do finału w wielkim stylu! Ostatnia solówka Rafała do utworu "Puttin' on the Ritz" na długo zostanie zapamiętana przez jurorów i widzów show!

Rafał, jesteś absolutnym zawodnikiem i wiem, że wytańczysz wszystko. To jest bajka. - powiedziała Ania

Czy Waszym zdaniem to właśnie Rafał i Przemek zasługują na zdobycie pierwszego miejsca w tanecznym show?

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Wyniki plebiscytu:
Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz...
Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka...
Rafał Mroczek i Przemysław Cyryański...