Mat. prasowe

"Na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech" Agata pokazała nowe zdjęcie po rozstaniu z Łukaszem. Kto pomógł jej w trudnych chwilach?

Mat. prasowe

Rozstanie Agaty i Łukasza z piątej edycji "Rolnik szuka żony" było sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Jeszcze kilka miesięcy temu rolnik i jego narzeczona głośno mówili o swojej miłości i planach na wspólną przyszłość. I choć wszyscy czekali na informacje o ślubie pary, to kilka tygodni temu okazało się, że Agata i Łukasz najwyraźniej podjęli decyzję o rozstaniu. Uczestnicy piątej edycji show TVP skasowali wszystkie wspólne zdjęcia z Instagrama i zaczęli publikować niepokojące wpisy, z których można było wywnioskować, że ich związek to już przeszłość. Teraz Agata zamieściła w sieci nowe zdjęcie i zdradziła, kto pomógł jej w trudnych chwilach! 

Kto pomógł Agacie z "Rolnik szuka żony" w trudnych chwilach?

Agata opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, na którym nie tylko zaprezentowała nieco odświeżoną fryzurę, ale udowodniła też, że znów się uśmiecha. Czy już poradziła sobie po rozstaniu z rolnikiem? Była uczestniczka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, kto pomógł jej w trudnych chwilach. Okazuje się, że byli to... internauci, którzy ją wspierali!

Dziękuję wszystkim za dobre słowa, okazane wsparcie, próbę zrozumienia, dzięki Wam na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech. Jesteście wspaniali!!! ❤️- napisała na portalu społecznościowym. 

Jak na wpis i zdjęcie Agaty zareagowali internauci?

- Super kobitka z Ciebie
- Naprawdę bardzo fajna skromna z Ciebie dziewczyna❤
- Pięknie wyglądasz Agatko 🙂 - pisali fani.

Zobaczcie cały wpis i nowe zdjęcie Agaty z piątej edycji "Rolnik szuka żony"!

Fani wspierali Agatę po rozstaniu z rolnikiem

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09