Rolnik szuka żony 5: plebiscyt
Facebook

 

Kto pojawi się w 5. edycji "Rolnik szuka żony"? To pytanie z pewnością zadają sobie fajni hitowego programu, oglądający pilotażowe odcinki "Rolnika". Poznaliśmy  10 kandydatów - 9 rolników i jedną rolniczkę - którzy teraz czekają na listy od zainteresowanych nimi osób. Finalnie w programie weźmie udział 5 rolników, którzy dostaną najwięcej listów. 

Zanim dowiemy się, kto weźmie udział w programie "Rolnik szuka żony" postanowiliśmy sprawdzić, kogo Wy chcielibyście zobaczyć w show TVP! Który rolnik skradł Wasze serca? Ich sylwetki przedstawiamy poniżej:

 

Rozpoczynamy głosowanie w PLEBISCYCIE Party.pl! 

 

Zobacz także: Tak wyglądają domy rolników z 5. edycji "Rolnik szuka żony"! Jeden z nich ma nawet saunę!

Grzegorz ma 31 lat. Urodził się w Augustowie, skończył politechnikę w Białymstoku (budowa maszyn), wybrał rolnictwo, które było tradycją w jego rodzinie. Do tej pory był w 2-ch związkach, które się nie udały. Jakiej dziewczyny poszukuje Grzegorz? Brunetki o niebieskich oczach, dziewczyny szczerej, uczuciowej, która stworzy ciepło rodzinne.

 

Andrzej ma 39 lat. Urodził się w Zakopanym, a od urodzenia mieszka w Zębie. studiował socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim – socjologię przez 4 lata. Ale studia przerwał. Jest specjalista od produkcji regionalnych serów. Mieszka w dosyć sporym, przedwojennym góralskim domu. Należy do Związku Podhalan oddział Ząb, udziela się w leśnictwie i jest zawodowym TOPRowcem. Jakiej kobiety szuka Andrzej? Kandydatki mogą mieć dzieci. Najważniejsze by umiała się zachować w towarzystwie i w domu, była rodzinna, nie paliła, nie przeklinała, była pracowita.

 

Paweł ma 63 lata. Paweł jest wdowcem, obecnie nie prowadź już gospodarstwa, pracuje we własnje hurtowani rolniczej. Szuka kobiety dobrej i ciepłej, żywiołowej, która zwyczajnie będzie znała się na życiu. Powinna umieć mu doradzić, znać się na modzie i chciałby, aby była zaradna. Wolałby, aby pracowała z nim w hurtowni, ale gdyby chciała gdzieś indziej – w swoim zawodzie – nie widzi problemu.

 

Łukasz ma 36 lat, jest po rozwodzie i ma dzieci. Jest bardzo wrażliwy na piękno natury – często spaceruje po lesie, chodzi nad oczko wodne. Kocha Mazury, zwierzęta i szybkie samochody. Jakie kobiety szuka Łukasz? Dziewczyna musi być lojalna i zechcieć przenieść się na gospodarstwo i być dobra dla niego i dzieci. Nie może chcieć go mieć na wyłączność i utrudniać mu kontaktów z Antosiem i Adą.

 

Mariusz ma 31 lat. Urodził się we Wrześni. Pan Mariusz mieszka z mamą Teresą i tatą Andrzejem. Lubi gotować, piec i nawet mu to wychodzi. Jest typem „złotej rączki” – wszystko naprawi, lubi majsterkować. W wolnym czasie umawia się z kolegami, jeżdżą qadem, czasem grają w piłkę lub organizują wyjazdy na narty. Jakiej kobiety szuka Mariusz? Dziewczyny o dobrym sercu, nie nerwowej, która będzie służyła pomocą i dobrą radą. Wygląd ma znaczenia.  Musi być normalna, szczera i dobra, więcej wymagań nie ma. 

 

Krzysztof ma 26 lat. Urodził się w Przasnyszu. Skończył Technikum Agrobiznesu. Talentem Krzysztofa jest majsterkowanie, hobby to fotografowanie. Lubi spędzać czas na basenie. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, razem chodzą na dyskoteki. W domu spędza czas przed telewizorem.  Podobają mu się szczupłe blondynki. Chciałby, by jego dziewczyna była uczciwa, szczera, wesoła, może być też starsza i po przejściach.

 

Justyna ma 35 lat. Ma dwie córki, zajmuje się owocami i sadami. Rolniczka Justyna mieszka z rodzicami: mamą Mirosławą i tatą Zbigniewem oraz dwiema córkami: Hanną (8 l.) oraz Michalinką (6l.). Trzy lata temu rozstała się  z mężem po 10 latach małżeństwa. Justyna lubi jednak jeździć na rowerze, czytać książki. Kogo szuka Justyna? Mężczyzna powinien być wrażliwy, musi wiedzieć czego chce i nie może ulegać wpływom, musi mieć swoje zdanie. 

 

Jan ma 58 lat. Mężczyzna ma trójkę dzieci, które są dla niego najważniejsze. Jest człowiekiem pracowitym, ciągle myśli co by tu kupić, co sprzedać, lubi handlować i dobrze mu to wychodzi. Kocha konie. Jakiej kobiety szuka Jan? Na pewno woli kobiety o krótkich włosach, koloru „gołębiego” – platyna. Jan nie akceptuje żadnych nałogów!

 

Marek ma 46 lat. Jest technikiem obróbki skrawaniem. Zawsze interesował się sportem i dbał o swój wygląd, jest więc dobrze zbudowany, ale szczupły. Zawsze myśli optymistycznie, nie lubi się zamartwiać, ale jest też realistą. Jego pasją, poza rolnictwem, jest sport. Dużo ćwiczy, jeździ rowerem, pływa, spędza czas na świeżym powietrzu. Jakiej kobiety szuka Marek? Nie ma jakiegoś ideału, liczy się bardziej wnętrze, ale chyba nie chciałby żeby była gruba. 

 

Michał ma 30 lat. Jest optymistą, lubi pracować, jest małomówny i szybko się onieśmiela – to według niego powód tego, że jest sam. Jego pasją są maszyny rolnicze. Bierze udział w targach, śledzi nowinki technologiczne. Uwielbia jeździć samochodem, zwłaszcza terenowym. Nie uprawia sportów. Michał mieszka z rodzicami – Ewą i Tadeuszem. Jakiej kobiety szuka? Liczą się takie cechy jak: cierpliwość, zrozumienie i wyrozumiałość. Nie powinna być zbyt spokojna. Powinna być dobra i miła, powinna go kochać i szanować.

Łukasz
Rolnik szuka żony 5: Łukasz
...
Facebook
Justyna
Rolnik szuka żony 5: Justyna
...
Facebook
Grzegorz
Rolnik szuka żony 5: Grzegorz
...
Facebook
Marek
Rolnik szuka żony 5: Marek
...
Facebook
Krzysztof
Rolnik szuka żony 5: Krzysztof
...
Facebook
Michał
Rolnik szuka żony 5: Michał
...
Facebook
Paweł
Rolnik szuka żony 5: Paweł
...
Facebook
Andrzej
Rolnik szuka żony 5: Andrzej
...
Facebook
Mariusz
Rolnik szuka żony 5: Mariusz
...
Facebook
Jan
Rolnik szuka żony 5: Jan
...
Facebook
Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Łukasz...
Justyna...
Grzegorz ...
Marek...
Krzysztof...
Michał...
Paweł...
Andrzej...
Mariusz...
Jan...