Tomasz Barański ułożył choreografię dla cherrlederek na Wielki Mecz

Takich cheerleaderek nie widzieliście! Kto będzie dopingował gwiazdy na meczu TVP kontra TVN?

Tomasz Barański ułożył choreografię dla cherrlederek na Wielki Mecz

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się mecz, w którym zmierzą się gwiazdy TVP i TVN. A wszystko to w szczytnym celu! Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów mają pomóc w odbudowie  Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop.

Zobacz także: Gwiazdy na treningu przed wielkim meczem TVN kontra TVP

Podczas takiego wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć cheerleaderek! Wśród nich pojawią się między innymi Joanna Jabłczyńska, Klaudia Halejcio, Aleksandra Mikołajczyk czy Osi Ugonoh. Choreografię brawurowego występu pań przygotowuje prawdziwy mistrz w tej dziedzinie – Tomasz Barański. Tancerz przyznał, że praca przy tym projekcie była prawdziwą przyjemnością:

Podchodzę do tego zadania z wielkim sercem, bo sama idea meczu jest szczytna. Dziewczyny pilnie ćwiczą, słuchają moich zaleceń i bardzo szybko robią postępy. Taka praca to prawdziwa przyjemność i satysfakcja, mam nadzieję, że widzom spodoba się układ, który zaprezentują dziewczyny.

Jesteście ciekawi efektu?

Zobacz: Ewelina Lisowska w bardzo krótkich szortach. Tak wybrała się na trening do „Tańca z Gwiazdami”
 

Wielki mecz TVP kontra TVN


Tomasz Barański na otwarciu salonu fryzjerskiego

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36