Oscary 2013

Oscary 2013: Kto w tym roku dostanie nagrodę?

Oscary 2013

Już dziś w nocy w Los Angeles odbędzie się 85. gala wręczenia Oscarów. To prestiżowe wydarzenie, jak co roku ściągnęło wiele osobistości światowego show-biznesu, które przejdą się po czerwonym dywanie w najdroższych kreacjach z najlepszych domów mody. Gwiazdy, które niestety nie dostały zaproszenia do Dolby Theatre w Hollywood będą mogły ten niezwykły wieczór spędzić na jednym z ekskluzywnych przyjęć towarzyszących, odbywających się po ceremonii.

W tym roku najwięcej nominacji zdobył film "Lincoln". Bukmacherzy typują, że obraz ma największe szanse zwyciężyć w kategoriach: najlepszy reżyser - statuetka powędrowałaby do Stevena Spielberga oraz najlepszy aktor pierwszo i drugoplanowy. W tym przypadku Oscary otrzymali by Daniel Day-Lewis oraz Tommy Lee Jones.

Wśród aktorek największe szansę na triumf mają Jennifer Lawrence za pierwszoplanową rolę w "Poradniku Pozytywnego Myślenia", a także Anne Hathaway, która za swoją drugoplanową rolę w "Nędznikach" otrzymała do tej pory wszystkie najważniejsze nagrody filmowe ze Złotym Globem na czele. Bukmacherzy są prawie pewni, że Oscar powędruje w ręce Adele za piosenkę "Skyfall" do ostatniej części filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Eksperci typują, że złotą statuetkę w najważniejszej kategorii, jaką jest najlepszy film otrzyma Ben Affleck za obraz "Operacja Argo".

Relację z oscarowego czerwonego dywanumożecie obejrzeć na kanale E! Entertainment od 23.30

Czytaj więcej na temat Oscarów >>>

A tak gwiazdy prezentowały się na ubiegłorocznej gali:

Więcej na temat Adele Oscary
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59