Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Kto będzie matką chrzestną dziecka Beyonce?

Gwiazda już zdecydowała

Beyonce i Jay-Z już zdecydowali kto zostanie matką chrzestną ich małej córeczki. Okazuje się, że będzie to Oprah Winfrey. Zagraniczne media przez wiele miesięcy sugerowały, że Beyonce wybierze swoją siostrę Solange lub najlepszą przyjaciółkę, Kelly Rowland to ostatecznie wybór padł na kochaną przez miliony Amerykanów gwiazdę talk-show.

Świeżo upieczeni rodzice już od wielu lat przyjaźnią się z Winfrey, która kilka miesięcy temu zakończyła hitowy program "The Oprah Winfrey Show". Co ciekawe, w ostatnim odcinku gościła właśnie Beyonce.

Hollywscoop sugeruje, że Jay-Z wybrał również ojca chrzestnego dla Blue Ivy Carter. Będzie to najlepszy przyjaciel muzyka, Tyran "Ty Ty" Smith.

 

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Nadszedł koniec „The Oprah Winfrey Show”
Najsłynniejsza gospodyni show zamyka swoje show!

Oprah Winfrey jest niekwestionowaną gwiazdą amerykańskiej telewizji. Dzięki swojemu programowi, który rozpoczął  nadawanie w 1986 roku, stała się ikoną i punktem odniesienia dla wszystkich prowadzących na całym świecie. Oprah stworzyła show, które oglądały miliony widzów. Rozmawiała w nim z największymi gwiazdami, które często właśnie Winfrey zdradzały swoje tajemnice. Niestety już 25 maja amerykańska telewizja wyemituje ostatni odcinek legendarnego „The Oprah Winfrey Show”! Fani i artyści nie kryją wzruszenia. Jak podaje „Ok! Magazine” podczas wielkiego finału show, w hali United Center w Chicago pojawiły się największe nazwiska. Wśród gości znaleźli się m.in. Will Smith , Tom Cruise , Tom Hanks , Beyonce i Madonna ! Oprah nie zniknie z telewizji, ponieważ będzie prowadzić własną stację. Czy Oprah znowu odniesie sukces? Przypomnijmy, że gwiazda tylko w tym roku zarobiła 290 milionów dolarów! tulipan

Ranking celebrytów magazynu Forbes
ONS
Newsy
Forbes ogłosił listę najpotężniejszych celebrytów. Nie brakuje niespodzianek
Ranking zdominowały czarnoskóre gwiazdy

Wczoraj pokazywaliśmy wam zestawienie najbogatszych Polaków, które co roku przygotowuje tygodnik "Wprost". Obecność na liście to dla biznesmenów prawdziwy wyścig o pieniądze i władzę, ale też olbrzymia nobilitacja. W tym roku nie zabrakło kilku niespodzianek, choć liderzy pozostali niezmienni. Przypomnijmy: Jest już najnowsza lista najbogatszych Polaków. Ich majątki zwalają z nóg Dziś w nocy z kolei najnowszy ranking opublikował prestiżowy Forbes. Magazyn tym razem ułożył listę "100 najpotężniejszych celebrytów świata". Eksperci brali pod uwagę nie tylko ich dochód, ale też nasilenie obecności w social mediach, powodzenie w interesach i wpływ, jaki mają na media w ogóle. Na szczycie listy znalazła się Beyonce , dla której 2013 rok był jednym z najbardziej udanych w karierze. W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze tylko dwie piosenkarki - Rihanna i Katy Perry . Poniżej pierwsza dziesiątka rankingu Forbes i pozycje wybranych gwiazd. Któreś was zaskoczyło? Zobacz: Beyonce chce uciąć spekulacje o rozwodzie. Po raz pierwszy pokazała zdjęcia ze ślubu Najpotężniejsi Celebryci na świecie według Forbes: 1. Beyonce - 115 mln 2. LeBron James - 72 mln 3. Dr. Dre - 650 mln 4. Oprah Winfrey - 82 mln 5. Ellen DeGeneres - 70 mln 6. Jay-Z - 60 mln 7. Floyd Mayweather - 105 mln 8. Rihanna - 48 mln 9. Katy Perry - 40 mln 10. Robert Downey Jr - 75 mln --- 12. Jennifer Lawrence - 34 mln 17. Miley Cyrus - 36 mln 18. Taylor Swift - 64 mln 19. Lady Gaga - 33 mln Beyonce na wakacjach z rodziną:

Newsy
Gwiazdy żegnają Whitney Houston
Kto pożegna gwiazdę muzyki?

Dziś w New Jersey w samo południe odbędzie się uroczystość pożegnalna Whitney Houston , uznaną za jeden z najlepszych głosów na świecie. Zgodnie z wolą rodziny, na pogrzeb zostali zaproszeni tylko najbliżsi piosenkarki. Wśród żałobników znajdą się m.in: menedżer i ojciec sukcesów Whitney, Clive Davis, Stevie Wonder, producent muzyczny Tyler Perry, Aretha Franklin (matka chrzestna Whitney) , Elton John, Alicia Keys, Beyonce, Jay-Z, Bill Crosby oraz Oprah Winfrey (czytaj: Gwiazdy opłakują Whitney Houston ). Fani artystki już od samego rana tłumnie gromadzą się pod kościołem baptystów, w którym gwiazda rozpoczynała swoją karierę, i składają kwiaty oraz zapalają znicze. Nie wiadomo jeszcze, czy eks mąż piosenkarki, który przez lata bił Whitney, Bobby Brown , weźmie udział w ceremonii. Przypomnijmy, że w swoich kondolencjach poprosił o uszanowanie spraw rodzinnych . Władze New Jersey zarządziły, że w związku z pogrzebem należy uhonorować gwiazdę. Flagi stanowe miały początkowo zostać opuszczone do połowy. Decyzja ta spotkała się z dużym sprzeciwem mieszkańców. Powód? Ich zdaniem Whitney była zwykłą alkoholiczką i narkomanką. Każdy ma prawo do własnych osądów, jednak czy w obliczu śmierci czasami nie warto puścić w niepamięć wady zmarłego? My zapamiętamy Whitney taką: wk

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner