Wimbledon jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych, a to oznacza, że nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli rodziny królewskiej. Jednego dnia pojawiła się na zawodach księżna Kate i zachwyciła piękną, białą suknią. A kolejnego Meghan zrobiła wielką niespodziankę i w towarzystwie koleżanek ze studiów kibicowała swojej przyjaciółce, Serenie Williams. Która z nich wyglądała lepiej? Meghan w jeansach i marynarce czy Kate w delikatnej sukience?

Kate słynie z zamiłowania do eleganckiego stylu. Na Wimbledonie pojawiła się w białej szmizjerce marki Suzannah, która kosztuje ok. 8 tys. zł. Księżna nie zapomniała też o dodatkach i tym razem postawiła na czarny pasek i torebkę od Alexandra McQueena. Skromna, ale bardzo efektowna stylizacja przyciąga wzrok. Trzeba przyznać, że wybór tego zestawu to był strzał w dziesiątkę!

 

Obecność Meghan Markle na Wimbledonie była dużą niespodzianką, w końcu księżna nadal przebywa na urlopie macierzyńskim. Jednak dla swojej przyjaciółki zrobiła wyjątek i przyszła jej kibicować. Na tę okazję wybrała proste jeansy i czarną koszulkę, na którą założyła marynarkę w prążki marki L'Agence za  2 500 tys. zł. Na uwagę zasługują też dodatki w postaci okularów od Finlay London i kapelusza panama marki Madewell. Co prawda nie jest to typowa stylizacja na prestiżowy turniej tenisowy, ale Meghan już nie raz udowadniała, że nawet w casualowym zestawie wygląda doskonale!

 

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle