księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
księżna Kate
East News
1/7
księżna Kate
East News

 

Czyżby księżna Kate zrobiła sobie tatuaż? Ciężarna żona księcia Williama w czasie oficjalnej wizyty w Sunderland zaprezentowała efektowny rysunek na prawej dłoni. Mając na uwadze mnóstwo  ograniczeń, które obowiązują członków brytyjskiej rodziny królewskiej, tatuaż księżnej Cambrigde jest sporym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że księżna m.in. nie może malować paznokci na intensywne kolory, a nawet... zdejmować płaszcza w miejscach publicznych. Czyżby zasady dworskiej etykiety nie dotyczyły tatuowania ciała?

 

Zobacz też: Ciężarna księżna Kate w ogniu krytyki za tę kreację z BAFTA! Powód? To chyba jakiś żart!

 

Znamy odpowiedź na to pytanie!

 

Polecamy: Miejsce na tatuaż? Jakie części ciała najlepiej tatuować

2/7
księżna Kate
East News

 

Księżna Kate owszem zrobiła sobie tatuaż, ale... henną! Księżna Cambrigde w czasie wizyty w Sunderland wzięła udział w zajęciach w miejscowym ośrodku kultury. Grupa dziewcząt, ubranych w tradycyjne hinduskie stroje, wykonywała m.in. tatuaże z henny. Księżna Kate zgodziła się, by wykonano jej taki orientalny malunek na dłoni. I widać było, że jest wyraźnie zachwycona możliwością ozdobienia ciała!

3/7
księżna Kate
East News

Księżna Kate zdecydowała się na bardzo prosty, orientalny wzór w widocznym miejscu dłoni. Malunek powinien utrzymać się od kilku dni do nawet kilku tygodni.

4/7
księżna Kate
East News

Nie wiemy, jak tatuaż księżnej Kate skomentowała królowa Elżbieta II, ale my jesteśmy zachwyceni. ;) Po wizycie w ośrodku kultury, księżna Kate udała się na budowę mostu Northern Spire w Sunderland.

5/7
księżna Kate
East News

Księżnej Kate nie ominęły przepisy BHP, nakazujące osobom, przebywającym na budowie noszenie ochronnych kasków i kamizelek odblaskowych. 

6/7
księżna Kate
East News

Jak księżna Kate to robi, że nawet w taki wydaniu, wygląda uroczo! :)

7/7
księżna Kate
East News

Księżna Kate jest obecnie w 7. miesiącu ciąży. Trzecie dziecko książęcej pary z Cambrigde przyjdzie na świat już w kwietniu.