Party Stories
Księżna Kate w graatowej marynarce
Newsy

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? W końcu pokazała się publicznie

Niedawno zagraniczne media donosiły, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży i z powodu złego samopoczucia i mdłości zrezygnowała z pokazywania się publicznie. W niedzielę jednak Kate Middleton wraz z księciem Williamem pojechali do kościoła do Szkocji. A za nimi podążyli paparazzi, żeby zrobić zdjęcie brzuszka Kate.

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Czy Kate Middleton rzeczywiście jest w trzeciej ciąży?

Niestety fotoreporterom nie udało się potwierdzić ciąży Kate - na zdjęciach zamieszczonych w Internecie nie widać sylwetki księżnej. Zatem przyjście na świat Royal Baby 3 pozostaje ciągle w sferze domysłów. Na pewno Kate Middleton czuje się lepiej - cały czas się uśmiechała i była w dobrym nastroju.

Nowa fryzura księżnej Kate

Naszą uwagę zwrócił inny szczegół w wyglądzie Kate. Księżna ma nową fryzurę! Co jest warte odnotowania, bo niezwykle rzadko eksperymentuje z wyglądem. Tym razem Kate zdecydowała się na grzywkę. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

 

Zobacz: Księżniczka Charlotte może przynieść Wielkiej Brytanii... 5 mld zysku!​

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate w trzeciej ciąży
Newsy
Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? W końcu pokazała się publicznie. I to odmieniona!

Niedawno zagraniczne media donosiły, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży i z powodu złego samopoczucia i mdłości zrezygnowała z pokazywania się publicznie. W niedzielę jednak Kate Middleton wraz z księciem Williamem pojechali do kościoła do Szkocji. A za nimi podążyli paparazzi, żeby zrobić zdjęcie brzuszka Kate. Czy Kate Middleton rzeczywiście jest w trzeciej ciąży? Niestety fotoreporterom nie udało się potwierdzić ciąży Kate - na zdjęciach zamieszczonych w Internecie nie widać sylwetki księżnej. Zatem przyjście na świat Royal Baby 3 pozostaje ciągle w sferze domysłów. Na pewno Kate Middleton czuje się lepiej - cały czas się uśmiechała i była w dobrym nastroju. Nowa fryzura księżnej Kate Naszą uwagę zwrócił inny szczegół w wyglądzie Kate. Księżna ma nową fryzurę! Co jest warte odnotowania, bo niezwykle rzadko eksperymentuje z wyglądem. Tym razem Kate zdecydowała się na grzywkę. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Zobacz:  Księżniczka Charlotte może przynieść Wielkiej Brytanii... 5 mld zysku!   🚨🚨🚨 ALERT: The Duchess of Cambridge has a new hairstyle 🚨🚨🚨 http://t.co/98UL8TlE0J pic.twitter.com/ee9cnsc5mP — Daily Mail Femail (@Femail) wrzesień 13, 2015    

księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę Geroge
ONS
Newsy
Księżna Kate w trzeciej ciąży?! Książę William miał ją namawiać na powiększenie rodziny
Jaka jest prawda?

Kate Middleton jest w trzeciej ciąży?! Taka informacja właśnie pojawiła się mediach! Magazyn "Life & Style Weekly" opublikował informację, że księżna Kate oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Czy ta informacja się potwierdzi? Jeszcze niedawno pisało się o tym, że księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński, a nawet myślą o rozwodzie. Powodem konfliktu między małżonkami miały być właśnie nieporozumienia odnośnie powiększenia rodziny. Książę William, oczarowany rodzicielstwem i życiem rodzinnym, miał wywierać presję na księżnej w kwestii kolejnego potomka. Księżna Kate miała nie być zachwycona tym pomysłem. Czyżby jednak uległa namowom księcia?   Polecamy:  Książęca para w wannie, William nago, Kate pokazuje ciążowy brzuszek. Intymne zdjęcia Windsorów?​   Księżna Kate jest w ciąży? Odkąd na świat przyszło pierwsze dziecko tej pary, uwaga mediów zwrócona była w kierunku "royal baby". Pierworodny syn księcia William i księżnej Kate, książę Geroge, urodził się w lipcu 2013 roku. Chłopiec niedługo był jedynakiem. Już w maju 2015 roku dołączyła do niego księżniczka Charlotte. Od tej pory życie rodziny królewskiej skupiło się wokół dzieci. Książę William w wywiadach zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niego bardzo ważna, dzieci są przesłodkie, a księżna Kate świetnie sprawdza się w roli mamy. Krótko po narodzinach małej księżniczki, natychmiast zaczęły padać pytania o kolejne dziecko. I nic dziwnego! Zdjęcia z ferii zimowych tej rodzinki aż promienieją szczęściem, ciepłem i miłością. Niewykluczone zatem, że już niedługo na świecie powitamy "royal baby numer 3"! Jak myślicie tym razem byłyby to chłopiec czy dziewczynka? ;)   Zobacz też: Tragiczna śmierć przed domem Kate i Williama. Doszło do samobójstwa!   Księżna Kate...

Księżna Kate w kremowej sukience
East News
Newsy
Cała Anglia zastanawia się, czy księżna Kate jest w trzeciej ciąży! A wszystko przez te zdjęcia

Zagraniczne media nie przestają pisać o tym, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży i że stara się ukryć  brzuszek. Wygląda na to, że 33-letnia księżna lubi podsycać plotki o Royal Baby numer trzy . Jak? Niedawno podczas wyjścia do kliniki rehabilitacyjnej w kobiecym więzieniu cały czas zakrywała swój brzuch rękami i torebką. Kate Middleton jest w trzeciej ciąży? Powiedzmy sobie szczerze - księżna jest szczuplutka i byłaby to sensacyjna wiadomość, gdyby naprawdę była w ciąży. Zwłaszcza, że księżna Kate spodziewałaby się kolejnego dziecka zaledwie cztery miesiące po urodzeniu księżnej Charlotty . Ale angielskie tabloidy wiedzą swoje. Jest we wczesnym stadium ciąży z dzieckiem numer trzy... Trzecie dziecko Kate najprawdopodobniej przyjdzie na świat w końcówce kwietnia albo na początku maja przyszłego roku - zdradza źródło magazynu Star. -  Kate zawsze twierdziła, że chce mieć czwórkę dzieci przed 36. urodzinami. I jeśli urodzi trzecie dziecko chwilę po tym, gdy skończy 34 lata, będzie na dobrej drodze do spełnienia tego marzenia - dodaje. Ciekawe tylko, czy książę William już o tym wie? :)   Zobacz: Książę William i księżna Kate nie ubierają córeczki w sukienki. Dlaczego?        

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner