księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate stosuje jednak botoks? Te zdjęcia wywołały burzę! Jest komentarz Pałacu

księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate od zawsze zachwyca świat swoją urodą i stylem. Tysiące kobiet chciałoby wyglądać tak jak ona, stąd słynny "efekt Kate". Gdy księżna zaprezentuje na sobie łatwo dostępną kreację, ta natychmiast znika ze sklepów. Fryzura księżnej Kate jest najczęściej kopiowaną, tak samo jak jej delikatny makijaż. Tymczasem coraz częściej mówi się, że sama księżna nie do końca jest zadowolona ze swojego wyglądu i zaczęła... poprawiać urodę! 

W sieci ostatnio pojawiły się na to dowody. Jeden z salonów SPA opublikował bowiem zaskakujące zdjęcie metamorfozy księżnej Kate po zastosowaniu "baby botoksu". Ma to być ten sam dobrze znany botoks, ale stosowany w znacznie mniejszych dawkach i dający tym samym bardziej naturalny efekt. Salon Dr Medi SPA pokazał zdjęcia księżnej przed i po zastosowaniu baby botoksu. Różnica jest ogromna!

księżna Kate po botoksie
Instagram

Nasza Kate kocha odrobinę baby botoksu. To bardzo proste! Zwróćcie uwagę na redukcję zmarszczek na czole, a także spójrzcie na to, jak uniosły się brwi. To magia baby botoksu! - pisze salon.

Zdjęcia wyciekły oczywiście do mediów i rozpętała się burza!

Księżna Kate stosuje botoks? Pałac odpowiada!

Jak można było się domyślić, gdy tylko zdjęcia metamorfozy Kate ujrzały światło dzienne, Pałac Kensington natychmiast zabrał głos! Wydał oświadczenie, w którym kategorycznie zaprzeczył, jakoby księżna Kate stosowała botoks. Pojawił się także dopisek, w którym jasno zostało powiedziane, że "rodzina królewska nigdy nie zachwala żadnych komercyjnych usług".

Salon DR Medi SPA równie szybko zareagował i wydał oświadczenie w tej sprawie. 

Nie moglibyśmy napisać wprost, że księżna Kate jest lub nie jest naszą klientką. Mamy umowę, zgodnie z którą nie możemy mówić o naszych wysoko postawionych klientach. Absolutnie nie możemy skomentować tego, że do nas przyszła - wyznał menedżer SPA Sammy Curry.

Menedżer wyjaśnił również, że zdjęcie Kate zostało wykorzystane, by pokazać, jak subtelne różnice można osiągnąć z wykorzystaniem baby botoksu. 

Napisaliśmy "nasza Kate", bo to "nasza" - BRYTYJSKA - Kate, a nie "nasza-klientka- Kate" - dodał.

Warto zauważyć, że twarz księżnej Kate często się zmienia, jednak podejrzewamy, że to wyłącznie skutek nieprzespanych nocy. W końcu księżna jest mamą trójki dzieci, a każda mama z pewnością może potwierdzić, że zmęczenie od razu widać na twarzy. Księżna natomiast wydaje się być w 100 proc. naturalna, co potwierdzają zdjęcia z Wimbledonu, na których widać nawet drobne zmarszczki na czole Kate.

Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

Księżna Kate może pochwalić się naturalną urodą

Księżna Kate w kwiecistej sukience

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48