księżna Kate botoks
East News

Księżna Kate poprawia urodę!? Żona Williama zdecydowała się na botoks?

księżna Kate botoks
East News

Księżna Kate zawsze była uważana za piękną, elegancką i wytworną kobietę. Już w czasie studiów zanim poznała Williama zyskała przezwisko „piękna Kate”. Do tej pory nikt nie podejrzewał jej o ingerowanie w urodę, aż do teraz! Popularna lekarka, Anna Adamczyk, która prowadzi konto w mediach społecznościowych "lekarka w wielkim mieście", na którym pokazuje, jakim zabiegom poddają się gwiazdy. Tym razem pod lupę wzięła księżną Cambridge! Zobaczcie, co o niej napisała...

Z jakich zabiegów dla urody korzysta księżna Kate?

Lekarka, która jest członkinią Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej uważa, że księżna Kate zdecydowała się wstrzyknąć w czoło botoks. Wygładzenie zmarszczek jest na tyle delikatne, że łatwo można je przeoczyć. W końcu księżna nie chce wyglądać śmiesznie z twarzą, pozbawioną mimiki, a jedynie lekko wygładzić zmarszczki.

Ktoś tu niedawno robił botoks - napisała na swoim Instagramie lekarka pod zdjęciem Kate.

Dlaczego księżna Kate zdecydowała się na botoks?

Nie powinien dziwić fakt, że zdecydowała się na zabieg upiększający właśnie teraz, kiedy w mediach aż huczy od plotek o kryzysie w małżeństwie Kate i Williama. Być może księżna chciała wyglądać lepiej i czuć się pewniej. Niedawno podczas bankietu u Elżbiety II książęca para nie siedziała obok siebie, za to niedaleko Williama mogliśmy zobaczyć Rose Hanbury, najlepszą przyjaciółkę Kate, która jest podejrzewana o romans z księciem. Te wydarzenia i zdjęcia książęcej pary zrobione w samochodzie, na których widać, że Kate jest zła na męża nie wróżą dobrze! Być może delikatne poprawienie urody poprawi księżnej samopoczucie!

Zobacz takżeKate wściekła na Williama?! Te zdjęcia nie uciszą plotek o kryzysie...

 

Księżna Kate świętuje urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Księżna Kate podczas urodzin królowej

Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51