Księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Księżna Kate. To jej pierwsze zdjęcie w drugiej ciąży!

Księżna Kate w ciąży
ONS.pl
Księżna Kate nie zna jeszcze płci swojego drugiego dziecka. Nie ukrywa jednak, że marzy o siostrzyczce dla małego George’a! To jej pierwsze zdjęcie w ciąży! 

Księżna Kate w drugiej ciąży

Odkąd na początku września pałac Buckingham oficjalnie potwierdził, że księżna Kate (32) spodziewa się kolejnego dziecka, prasa na całym świecie niecierpliwie czekała na pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka! Nie było jednak ku temu okazji, bo Kate, ze względu na złe samopoczucie, przestała się pokazywać publicznie. Księżna po raz pierwszy pojawiła się u boku księcia Williama po prawie dwóch miesiącach, podczas oficjalnej wizyty prezydenta Singapuru w Wielkiej Brytanii.

Przyszła mama jest dopiero w trzecim miesiącu ciąży, ale poddani już martwią się o jej stan zdrowia. Księżnej dokuczają bowiem niepowściągliwe wymioty – najcięższa postać nudności u ciężarnych – które u tak szczupłych osób jak Kate mogą powodować spadek wagi ciała i silną anemię. Pierwsze dziecko, książę George w lipcu skończył dwa lata. Anglicy go uwielbiają. W każdym sklepie z pamiątkami można kupić gadżety ze zdjęciem królewicza! Piękna suknia Kate to projekt Jenny Packham.

Księżna Kate w drugiej ciąży
Księżna Kate w drugiej ciąży
 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12