Księżna Kate
East News

Księżna Kate ma piękny charakter pisma! Można tylko pozazdrościć

Księżna Kate
East News

O tym, że księżna Meghan ma piękny charakter pisma, wiedzieliśmy już od dawna. Żona księcia Harry'ego w młodości uczęszczała bowiem na zajęcia z kaligrafii, czego nie robiła Kate. Ale styl pisma księżnej Cambridge zdecydowanie może się równać z estetycznym charakterem pisma Meghan! Tylko spójrzcie, jak pięknie kaligrafuje Kate!

Styl pisma księżnej Kate 

Żona księcia Williama ostatnio zaprojektowała ogród na londyńską wystawę Chelsea Flower Show. Na miejscu znalazły się m.in. drewniany domek na drzewie, huśtawka linowa czy strumień z wodospadami. Prezentując swoje dzieło Kate pochwaliła się też swoimi pociechami. Nowe zdjęcia George'a, Charlotte i Louisa od razu podbiły serca fanów na całym świecie.

To naturalna, naprawdę ekscytująca przestrzeń zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych - powiedziała księżna Kate. 

Zobacz także: Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Jej nowe zdjęcia z parku zdradzają wszystko!

Ogród nie tylko odwiedziły już dzieci Kate i Williama, ale i pierwsi uczniowie z pobliskich szkół. To właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się, jak wygląda pismo Middleton. Rebecca English, reporterka rodziny królewskiej, która była na miejscu, udostępniła w sieci zdjęcie notki pozostawionej na miejscu przez Kate.

Szczęśliwe wspomnienie z dzieciństwa Kate – skakanie po głazach w Krainie Jezior - napisała. 

Zobaczcie, jak wygląda pismo księżnej Kate. Wszystko jest napisane kursywą, jednak widać, że bardzo starannie. Spodziewaliście się, że Kate tak pięknie pisze? :) 

Księżna Kate w ogrodzie 

Księżna Kate w sesji w ogrodzie
Instagram

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23