Księżna Kate w opasce
East News

Księżna Kate już nie nosi pierścionka zaręczynowego! Kolejny kryzys?

Księżna Kate w opasce
East News

Od kiedy Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską to Kate i William są na świeczniku. Ostatnio para podzieliła się ze światem zdjęciami, które zostały zrobione w ich gabinetach, pokazując ich przy pracy. Uwagi Internautów tym razem nie przyciągnęła stylizacja księżnej Cambridge, ale fakt, że nie ma na palcu pierścionka zaręczynowego. Czy to oznaka kryzysu w ich związku?

Flesz ewydanie

Zaskakujące zdjęcie Kate bez pierścionka zaręczynowego!

Jak wiadomo pierścionek zaręczynowy, który Kate otrzymała od Williama należał wcześniej do księżnej Diany. Do tej pory księżna rzadko rozstawała się z pierścionkiem z białego złota z pięknym szafirem otoczonym brylantami. Na najnowszym zdjęciu widać jednak, że nosi samą obrączkę.

Nie wiadomo, co jest powodem braku pierścionka zaręczynowego na palcu Kate. Może chodzić o kolejny kryzys w ich małżeństwie albo po prostu o względy bezpieczeństwa. Jak wiadomo w Wielkiej Brytanii podobnie, jak na całym świecie trwa epidemia koronawirusa, dlatego być może Kate stosuje się do wszystkich zaleceń specjalistów i często dezynfekuje ręce, a biżuteria, szczególnie tak duża może to utrudniać. Mamy nadzieję, że chodzi o ten drugi powód i o kryzysie nie ma mowy!

 

Księżna Kate
Instagram / kensingtonroyal

Księżna Kate do tej pory prawie zawsze nosiła pierścionek zaręczynowy!

East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Self-isolation and social distancing can pose huge challenges to our mental health — in recent weeks The Duke and Duchess of Cambridge have been in regular contact with organisations and patronages to understand the issues they are facing during this difficult time. Last week ☎️ The Duke spoke to @mindcharity CEO Paul Farmer, and The Duchess spoke to Catherine Roche, CEO of @_place2be. Today Public Health England has published new guidance to help support people during the COVID-19 outbreak, and updated its world-leading Every Mind Matters platform, with specific advice on maintaining good mental wellbeing during the outbreak; take a look at our Story or visit the link in our bio 📱 to find out more. Speaking about the new guidance, The Duke and Duchess said: • “It is great to see the mental health sector working together with the NHS to help people keep on top of their mental well-being. • By pulling together and taking simple steps each day, we can all be better prepared for the times ahead”. • The Government has also announced a grant for @MindCharity to help fund their services for people struggling with their mental wellbeing during this time.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11