Czułe przywitanie Meghan i Kate

Kate i William spóźnili się z gratulacjami dla Meghan i Harry'ego! Zrobili to specjalnie?

Czułe przywitanie Meghan i Kate

Księżna Meghan w poniedziałek, 6 maja urodziła syna. Książęca para poinformowała świat o płci dziecka pisząc na Instagramie: To chłopiec! Niedługo potem książę Harry na konferencji prasowej podzielił się osobiście szczęśliwą nowiną. Na nagraniu widać, że był bardzo podekscytowany nową rolą i nie krył radości. Po tej informacji z całego świata popłynęły życzenia dla nowo narodzonego royal baby oraz rodziców. Z okazji narodzin dziecka Meghan i Harry'ego życzenia przesłali też Kate i William. Internauci zarzucają im, że powinni to zrobić w inny sposób. O co chodzi?

Spóźnione życzenia od Kate i Williama dla synka Meghan!?

Księżna Kate i książę William mają oddzielne konta na Instagramie. To tam postanowili złożyć gratulacje Meghan i Harry'emu z okazji narodzin ich syna. Książęca para na swoim profilu udostępniła zdjęcie, którym Meghan poinformowała o płci dziecka i pod fotografią napisali:

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością o narodzinach syna Księżnej i Księcia Sussex i cieszą się na spotkanie z nowym członkiem rodziny. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych. 

Życzenia pojawiły się dopiero przed północą, a świat o narodzinach dowiedział się w popołudniowych godzinach. Internauci zarzucają w komentarzach Kate i Williamowi, że po prostu spóźnili się z gratulacjami i jako bliska rodzina powinni złożyć je od razu! Nie od dziś wiadomo, że między parami istnieje konflikt, ale zgodnie z dobrym zwyczajem gratulacje powinny zostać złożone w odpowiednim czasie!

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego

W oświadczeniu wydanym przez pałac królewski mogliśmy przeczytać że, najmłodszy książę urodził się 6 maja o godzinie 5.26 i ważył 3,200 gram, a książę Sussex był obecny przy porodzie. Dalej mogliśmy dowiedzieć się, że "jej Królewska Wysokość i dziecko dobrze sobie radzą". W kolejnej części oficjalnego komunikatu zostali wymienieni wszyscy członkowie rodziny królewskiej, którzy przesyłają gratulacje z okazji narodzin, a wśród nich pojawili się Kate i William. Być może zatem książęca para sądziła, że osobiste gratulacje nie są już potrzebne. Jak widać zmienili zdanie, co prawda trochę późno, ale opublikowali je na Instagramie!

Zobacz takżeWzruszony książę Harry po porodzie! "Niesamowite, absolutnie niewiarygodne" Zobacz WIDEO

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duke and Duchess of Cambridge are delighted with the news of the birth of The Duke and Duchess of Sussex's son today, and look forward to meeting the latest addition to the family. #Repost @sussexroyal ・・・ We are pleased to announce that Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex welcomed their firstborn child in the early morning on May 6th, 2019. Their Royal Highnesses’ son weighs 7lbs. 3oz. The Duchess and baby are both healthy and well, and the couple thank members of the public for their shared excitement and support during this very special time in their lives. More details will be shared in the forthcoming days.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

Księżna Kate i książę William zostali ciocią i wujkiem

księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

 

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37