księżna Kate, Meghan Markle Księżna Kate po urlopie macierzyńskim księżna Kate Meghan Markle w Australii Meghan Markle, koszula Other Stories
księżna Kate, Meghan Markle
East News
Ale jak to?
1/5
księżna Kate, Meghan Markle
East News

Księżna Kate i Meghan Markle wydają się być wyjątkowo naturalne. Patrząc na zdjęcia obu kobiet, ciężko uwierzyć, by kiedykolwiek i cokolwiek poprawiały w swoich twarzach. W świecie, w którym wypełniacze w twarzach, powiększone  usta i piersi są na porządku dziennym, obie wybranki Windsorów zachwycają naturalną urodą. Ale czy na pewno? Chirurg plastyczny dr Vartan Mardirossian jest całkiem innego zdania i uważa, że zarówno księżna Kate, jak i Meghan poprawiały swoją urodę! Ciężko w to uwierzyć, ale sprawdźcie poniżej, co doktor miał do powiedzenia o twarzach księżnych.

 

Zobacz: Meghan Markle urodzi... dziewczynkę?! Zagraniczne media aż huczą od plotek!

2/5
Księżna Kate po urlopie macierzyńskim
East News

Dr Vartan Mardirossian jest zdania, że twarz księżnej Kate nie jest w 100 proc. naturalna. Chirurg uważa, że księżna wstrzyknęła sobie botoks w czoło!

 

Wygląda na to, że mogła wstrzyknąć sobie botoks w okolicach czoła. Na niektórych zdjęciach można było zauważyć, że jej prawa brew jest nieco niżej od lewej. To chwilowy efekt uboczny tego zabiegu.

 

Zobacz: Królowa bardziej lubi Kate? Podarowała jej coś, o co Meghan może być zazdrosna! 

3/5
księżna Kate
East News

My nie do końca zgadzamy się z tą opinią, ponieważ na wielu zdjęciach widać zmarszczki na czole księżnej Kate... A jak jest w przypadku Meghan?

 

Zobacz: Niesamowita reakcja księżnej Kate na wiadomość o ciąży Meghan! Tego się nie spodziewaliśmy!

4/5
Meghan Markle w Australii
East News

W przypadku Meghan Markle dr Vartan Mardirossian też nie ma wątpliwości.

 

Teraz ma zgrabniejszy czubek nosa niż wcześniej i lekko obrócony. Grzbiet nosa jest doskonale zrobiony. Zmiany są subtelne i naturalne, z pewnością pracował nad nimi dobry chirurg.

 

Zobacz: Meghan absolutnie nie powinna tego robić w ciąży! 

5/5
Meghan Markle, koszula Other Stories
East News

Myślicie, że faktycznie księżna Kate i Meghan poprawiały swoje twarze?

 

Zobacz: Ten szczegół ją zdradził! Wiemy, kiedy Meghan zostanie mamą

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate