Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Księżna Kate doczekała się... kopii

Równie dobrze ubranej

Słynna galeria figur woskowych Madame Tussauds w Londynie wzbogaciła swoją kolekcję o następne „eksponaty”. Są nimi książę William i księżna Kate. Figury ubrane są w ten sam zestaw ubrań, który para miała na sobie podczas oficjalnego ogłoszenia ich zaręczyn. Tym samym twórcy chcieli upamiętnić ten ważny moment w ich życiu, a także w życiu wszystkich Brytyjczyków.

Figurę woskową księżnej Kate zaliczamy do jak najbardziej udanych. Oczywiście bierzemy pod uwagę te, które okazały się wielką porażką i w ogóle nie przypominały sławnych pierwowzorów. Żeby było zabawniej te znajdują się w zupełnie innym miejscu, w muzeum nieudanych figur woskowych, które jeździ ze swoim show po świecie.

Jednak wracając do księżnej Kate. Z niecierpliwością czekamy na wasze uwagi. Jak myślicie, o czym zapomnieli twórcy tej woskowej rzeźby lub jaki element oryginału uchwycili wyjątkowo dobrze.
jm
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
allONS_XPOSURE_BRITS_J_BIEBER-4.jpg
ONS
Newsy
Będzie Justin Bieber z wosku
Jego figura zagości w muzeum Madame Tussauds

Justin Bieber pnie się bardzo szybko po szczeblach kariery. Ulubieniec nastolatek już nie długo będzie miał swoją figurę woskową w najsłynniejszym muzeum świata - w muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Koszt produkcji takiej figury to bagatela - 150 000 funtów!  - Nie ma wątpliwości, że Justin wywołuje sensację na całym świecie. Otrzymujemy mnóstwo próśb od fanów ze wszystkich kontynentów, którzy bardzo chcieli, by w naszych zbiorach znalazła się figura młodego wykonawcy. Jesteśmy przekonani, że to, co zobaczą olśni ich - zapewnia Liz Edwards, PR Manager muzeum. Przygotowanie figury trwa już ponad cztery miesiące, odsłoniecie nastąpi w okolicach urodzin Biebera. Trzeba przyznać, że to niebanalny prezent.

ONS
Newsy
Justin Bieber. Który z nich jest prawdziwy?
Idol nastolatek doczekał się swojej figury z wosku!

Justin Bieber pojawił się w Londynie. Tym razem nie miał koncertu, ani spotkania z fanami, ale przybył uświetnić swoją obecnością odsłonięcie jego własnej figury z wosku. Piosenkarz, razem z mamą, wziął udział w konferencji w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Bieber był wyraźnie zadowolony ze swojej woskowej kopii, która - przyznajemy - jest bardzo udana. Na pierwszy rzut oka trudno odróżnić oryginał od kopii. Podpowiadamy więc, kopia nosi koszulę w kratę i ma dłuższe włosy!

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Figury księcia Harry'ego i Meghan Markle odłączono od królewskiej rodziny! Usunięto je z muzeum Madame Tussauds?
Figury księcia Harry'ego i Meghan Markle odłączono od królewskiej rodziny! Usunięto je z muzeum Madame Tussauds?

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o rezygnacji z książęcych obowiązków oraz przeprowadzce do Kanady zelektryzowała cały świat. Szczególnie Brytyjczycy nie kryją swojego oburzenia. Zareagowała nawet władza muzeum figur woskowych Madame Tussauds, odłączając figury księcia i jego małżonki od rodziny królewskiej. Czy znikną z ikonicznego muzeum na zawsze?  Zobacz także:  Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan! Muzeum Madame Tussauds odłączyło figury Księcia Harry'ego i Meghan Markle od królewskiej rodziny Figury woskowe królewskiej rodziny cieszą się ogromną popularnością wśród odwiedzających muzeum Madame Tussauds. Jednak w związku z sytuacją zaistniałą na królewskim dworze, władze londyńskiego muzeum postanowiły oddzielić figury Księcia i Księżnej Sussex od pozostałych członków rodziny:  Wraz z resztą świata reagujemy na zaskakujące wieści, że książę i księżna Sussex wycofują się jako starsi członkowie rodziny królewskiej. (...) Od dzisiaj figury Meghan i Harry'ego nie będą już pojawiać się w naszym zestawie Royal Family. Nie oznacza to jednak, że figury Księcia Harry'ego i Meghan Markle znikną z muzeum.  Jako dwie z naszych najpopularniejszych i najbardziej lubianych postaci, pozostaną oczywiście ważną częścią muzeum Madame Tussauds w Londynie, podczas gdy będziemy obserwować, jak będzie wyglądał ich kolejny rozdział. - wyjaśnił Steve Davies, główny menadżer londyńskiego muzeum Madame Tussauds.  Czy rodzina królewska dojdzie do porozumienia z Księciem Harrym i jego małżonką czy będziemy świadkami historycznego rozłamu? Oświadczenie młodszego syna księżnej Diany oburzyło Brytyjczyków,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner