Agnieszka Szulim zatrudniła księgową
ONS

Agnieszka Szulim w swoim programie zazwyczaj zajmuje się innymi gwiazdami - zdradza ich sekrety, przygląda się kulisom show-biznesu i omawia bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. Sama jednak jest przecież osobą znaną, więc nie sposób uniknąć jej mówienia o sobie. Ostatnio znów nawiązała do operacji plastycznych. Przypomnijmy: "Coś tam sobie robiłam. Przyznałam się i teraz żałuję"

Teraz dowiedzieliśmy się kolejnej rzeczy. Dobrze prosperujący celebryci zatrudniają zazwyczaj profesjonalistów, którzy dbają o ich finanse - w końcu która gwiazda ma głowę do tego, żeby pamiętać o wszystkich rachunkach czy rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Agnieszka nie jest wyjątkiem, ale w tym przypadku pomaga jej... koleżanka z branży. Księgową Szulim jest bowiem znana dziennikarka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Panie od lat się przyjaźnią i darzą się nieograniczonym zaufaniem.


To wynikło samo z siebie. Przyjaźnimy się. Agnieszka zaproponowała mi prowadzenie księgowości, mając zaufanie do mnie, co jest bardzo ważne. Zasada, która dominuje w naszej współpracy, to ''absolutna przejrzystość''. Agnieszka jest szaloną kobietą, którą kocham. Ma do wszystkiego wgląd. Mówię jej, co robi źle, co musi podpisać, żeby nie zalegać z podatkami i ZUS-em - zdradza Smaszcz-Kurzajewska w wywiadzie dla "Na Językach".


Myślicie, że to dobry pomysł "zatrudniać" koleżankę?

Zobacz: Szulim nie poprzestaje na programie. Szykuje nowy kontrowersyjny projekt

Agnieszka Szulim na pokazie Mariusza Przybylskiego: