Weronika Książkiewicz
ONS/Instagram

Weronika Książkiewicz zażartowała z Lewandowskiej i... pokazała swój autorski trening! Uwaga, zabawne ;)

Weronika Książkiewicz
ONS/Instagram

Weronika Książkiewicz zażartowała z Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej! Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zabawny filmik, w którym zaprezentowała swój autorski "trening". Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach i raczej skupia się na odpoczynku, a nie na pracy nad rzeźbieniem sylwetki. Ćwiczenia Weroniki Książkiewicz, która może pochwalić się nienaganną figurą, to np. podnoszenie i opuszczanie kapelusza oraz krążenia nadgarstkami. Aktorka robi przy nich takie miny, jakby faktycznie walczyła z ogromnym wysiłkiem fizycznym. ;) Filmik bawi do łez!

Dziewczyny, Lewandowska i Chodakowska strzeżcie się!!! Nadchodzę ja z nowatorskim zestawem ćwiczeń... Chcesz się wyrzeźbić na lato 2020 zacznij już teraz!!! - napisała Weronika na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że aktorka ma spory dystans do samej siebie oraz mody na bycie fit. Jakiś czas temu żartowała z trendu na powiększanie sobie ust, zapewniając, że ona sama nigdy nie skorzysta z takiego zabiegu. Myślicie, że będzie riposta ze strony popularnych trenerek? Ewa, Anna - co wy na to? :)

 

Zobacz też: Weronika Książkiewicz żartuje z Anny Muchy: "Gwiazda se frytki na próbę przyniosła? Bardziej snikers by Ci się przydał”.

 

Weronika Książkiewicz zaprezentowała swój autorski "trening" na Instagramie.

 

Dziewczyny Lewandowska i Chodakowska strzeżcie sie !!! Nadchodzę ja z nowatorskim zestawem ćwiczeń ... Chcesz sie wyrzezbic na lato 2020 zacznij juz teraz!!!

Film zamieszczony przez użytkownika Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

Aktorka ma szansę na karierę w branży sportowej? ;)

Weronika Książkiewicz
Instagram

Weronika Książkiewicz może pochwalić się nienaganną figurą.

Weronika Książkiewicz w czerwonej bieliźnie
ONS

Więcej na temat Weronika Książkiewicz
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32