Kim Kardashian wydaje ksiażkę
ONS

Kardashianka pokazała okładkę swojej książki. Takiej jeszcze nie wydał nikt

Kim Kardashian wydaje ksiażkę
ONS

Nikt chyba nie wątpi, że Kim Kardashian ma prawdziwą obsesję na punkcie swojej urody. Świadczyć mogą o tym nie tylko niezliczone już wizyty w gabinetach chirurgów plastycznych, ale również nakładany godzinami makijaż przed każdym, nawet nieoficjalnym wyjściem z domu. Swojego makijażysty doczekała się nawet jej gigantyczna pupa. Przypomnijmy: Pupa Kim Kardashian ma swojego stylistę. Tak gwiazda walczy z kompleksami

Obsesyjna dbałość i poprawianie urody przekłada się też na dokumentowanie jej zdjęciami. Kim Kardashian to prawdziwa mistrzyni "selfie" - na jej Instagramie znajduje się już blisko 2000 zdjęć i większość z nich to właśnie tylko zdjęcia jej twarzy. Celebrytka postanowiła iść jednak o krok dalej i w kwietniu przyszłego roku na rynek trafi książka będąca zbiorem jej najlepszych "samojebek". W przewrotnie zatytułowanym dziele "Selfish" znajdziemy 352 strony wypełnione zdjęciami, a sama zainteresowana zapewnia, że będzie bardziej niż seksownie.
 

Na Walentynki zrobiłam dla Kanye album z moimi seksownymi polaroidami i wyszło to tak dobrze, że wpadliśmy na pomysł, żeby przygotować książkę z selfies. Więc teraz muszę zrobić kilka naprawdę ostrych fotek. Wiecie, każda dziewczyna robi fotki, gdzie widać jej cały tyłek w lustrze - wyjaśnia poetycko.


Poniżej okładka. Czy to będzie najbardziej durna książka, jaka została kiedykolwiek wydana?

Zobacz: Kardashianka odmówiła zapłacenia rachunku w restauracji. Podała niewiarygodny powód

Kim w obcisłych rurkach w Paryżu:

Więcej na temat Kim Kardashian
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04