Co najmniej od ponad roku zapowiadana jest książka Małgorzaty Rozenek. Pierwotnie wydawnictwo miało mieć swoją premierę na wiosnę tego roku, ale ze względu na liczne zobowiązania gwiazdy opóźniło się. Teraz mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Perfekcyjnej Pani Domu.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, książka Rozenek ukaże się w księgarniach 4 grudnia. W internecie można będzie ją zamówić już 28 listopada. Cena książki będzie wahać się ok. 34-40 złotych. Zostanie wydana tylko w oprawie twardej.

- Zainspirowały mnie kobiety, które spotykam zarówno przy okazji kręcenia mojego programu, jak i w życiu prywatnym - powiedziała gwiazda niedawno w rozmowie z "Party".


Na 272 stronach Małgorzata Rozenek zdradzi jak szybko zmywać naczynia, poradzić sobie z nieporządkiem w szafie, jak wyegzekwować porządek od dzieci i męża czy domowe sposoby na usuwanie plam.

Nie pojawią się za to w książce planowane wiadomości z życia prywatnego Małgorzaty i jej archiwalne zdjęcia. Za to na okładce Małgorzata uśmiecha się w estetycznej stylizacji spoglądając zza stołu na którym stoi dzbanek z wodą.

Czyli idealny prezent na święta. Kupicie?

Więcej szczegółów książki Rozenek >

Małgorzata Rozenek na wakacjach w Nicei: