Newsy

Książka Rozenek wychodzi lada dzień! MAMY OKŁADKĘ

Kiedy premiera, ile będzie kosztować i co w niej przeczytamy?

Co najmniej od ponad roku zapowiadana jest książka Małgorzaty Rozenek. Pierwotnie wydawnictwo miało mieć swoją premierę na wiosnę tego roku, ale ze względu na liczne zobowiązania gwiazdy opóźniło się. Teraz mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Perfekcyjnej Pani Domu.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, książka Rozenek ukaże się w księgarniach 4 grudnia. W internecie można będzie ją zamówić już 28 listopada. Cena książki będzie wahać się ok. 34-40 złotych. Zostanie wydana tylko w oprawie twardej.

- Zainspirowały mnie kobiety, które spotykam zarówno przy okazji kręcenia mojego programu, jak i w życiu prywatnym - powiedziała gwiazda niedawno w rozmowie z "Party".


Na 272 stronach Małgorzata Rozenek zdradzi jak szybko zmywać naczynia, poradzić sobie z nieporządkiem w szafie, jak wyegzekwować porządek od dzieci i męża czy domowe sposoby na usuwanie plam.

Nie pojawią się za to w książce planowane wiadomości z życia prywatnego Małgorzaty i jej archiwalne zdjęcia. Za to na okładce Małgorzata uśmiecha się w estetycznej stylizacji spoglądając zza stołu na którym stoi dzbanek z wodą.

Czyli idealny prezent na święta. Kupicie?

Więcej szczegółów książki Rozenek >

Małgorzata Rozenek na wakacjach w Nicei:

Małgorzata Rozenek w mini
Newsy
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?

Nowa książka Małgorzaty Rozenek "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" będzie miała swoją premierę już w najbliższą środę. My już dziś pokazujemy wam okładkę (na którym gwiazda prezentuje piękne nogi) i zdradzamy, co będzie w książce. Zapowiadano, że będzie to poradnik o modzie . Niektórzy zaczęli nawet krytykować Rozenek, że chce uczyć, jak się ubierać. Niesłusznie - nowa książka Perfekcyjnej Pani Domu nawet nie stara się być stylowym poradnikiem. Małgorzata Rozenek radzi, jak zadbać o wygląd i psychikę "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" ma być poradnikiem dla współczesnych kobiet, które dzielą swoje życie pomiędzy dom a obowiązki zawodowe. Jak wśród codziennych obowiązków, zadbać nie tylko o najbliższe otoczenie, ale także o samą siebie? Jak znaleźć czas na pielęgnację, relaks i własny rozwój? Małgorzata Rozenek zdradza i radzi, jak zadbać nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także własne wnętrze. W książce znajdą się m.in. sposoby na odreagowanie stresu. Czwarta książka Małgorzaty Rozenek - będzie kolejna? To już czwarta książka Małgorzaty Rozenek. Wcześniej pojawiły się jej poradniki "Perfekcyjna Pani Domu. Poradnik", "Perfekcyjny Rok z Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Perfekcyjny ogród. Poradnik". Rozenek zapowiadała, że ma pomysły na jeszcze kilka książek. Ale na razie gwiazda wraca do telewizji. Bo poradnik "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" to nie koniec nowych wyzwań Małgorzaty Rozenek. Już wkrótce na antenie TVN pojawi się nowy program "Damą być", którego prowadzącą została Małgorzata Rozenek .   Skusicie się na nowy poradnik Perfekcyjnej pani Domu? Kiedy pat   Okładka nowej książki Małgorzaty Rozenek     Małgorzata Rozenek z partnerem Radosławem Majdanem podczas spaceru po Warszawie  

Małgorzata Rozenek w golfie
Newsy
Kolejny poradnik Małgorzaty Rozenek trafi wkrótce do księgarń! O czym będzie?
Kolejny poradnik Małgorzaty Rozenek trafi wkrótce do księgarń! O czym będzie?

Małgorzata Rozenek przygotowała kolejny poradnik! To już piąty projekt w księgarniach firmowany nazwiskiem Perfekcyjnej Pani Domu. Czy tym razem Rozenek będzie nam doradzać w kwestiach stylu? Małgorzata Rozenek pracuje przecież właśnie nad nowym programem pt. "Projekt Lady " , w którym dziewczyny-imprezowiczki przejdą wielką metamorfozę, żeby stać się prawdziwymi damami. Program zapowiada się na hit ramówki TVN. Ale poradnik będzie o czymś innym...   "Perfekcyjny organizer" Małgorzaty Rozenek Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie aż cztery książki. Jej ostatnia publikacja pt. "Jak zadbać o siebie perfekcyjnie" okazała się prawdziwym bestsellerem! Nic więc dziwnego, że wydawnictwo Pascal zaproponowało jej wydanie kolejnej . Magazyn "Flesz" dowiedział się, że już na przełomie stycznia i lutego w księgarniach pojawi się "Perfekcyjny organizer". Co to będzie? Specjalny kalendarz, w którym każdy miesiąc opatrzony będzie poradami związanymi z prowadzeniem domu, organizacją imprez oraz świąt. Całość ilustrowana jest piękną sesją znanej fotografki Izy Grzybowskiej, z którą Małgosia współpracuje przy każdym poradniku.   Zobacz także: Książki Małgorzaty Rozenek są bestsellerami! "Każda moja książka ma dodruk. Ludzie potrzebują...”) Co ze ślubem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? A co ze ślubem Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem . Piłkarz oświadczył się gwieździe w 2014 roku w Święta Bożego Narodzenia. Od tej pory cały czas spekuluje się, kiedy para powie sakramentalne "tak!". Sami zainteresowani nie zdradzają terminu, a na wszelkie pytania ze strony dziennikarzy odpowiadają, że "data jest już dawno ustalona". Czekamy! A jak wyglądają przygotowania do ślubu Małgorzaty i Radosława? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz"!        

Małgorzata Rozenek wydaje książkę o modzie
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek wydaje kolejną książkę.
Domyślacie się, na jaki temat?

Od kiedy stacja TVN pokazała program "Perfekcyjna Pani Domu" jego prowadząca, Małgorzata Rozenek z dnia na dzień stała się gwiazdą. Pojawiały się kolejne propozycje, reklamy i... książki. "Perfekcyjny ogród. Poradnik" czy "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu" okazały się wydawniczymi hitami. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek postanowiła iść za ciosem i już wkrótce wyda kolejny poradnik. Jak donosi Super Express narzeczona Majdana chce pokazać Polkom jak powinny się... ubierać! Według informacji tabloidu książka Małgorzaty Rozenek " Jak perfekcyjnie się ubrać " trafi do sprzedaży już jesienią. Z naszych informacji wynika jednak, że stylizacjom będzie poświęcony zaledwie jeden rozdział.   Książka ma poruszać znacznie więcej życiowych tematów bliskich kobietom Czujemy, że nawet jeśli ubieraniu ma być poświęcony tylko jeden rozdział, to może wywołać poruszenie wśród modowych ekspertów. I nie tylko wśrod nich! Jedną z ostatnich  stylizacji Małgorzaty Rozenek skomentował  katolicki tygodnik. Uznał, że sukienka w której gwiazda pojawiła się na komunii świętej syna była zbyt śmiała. Zobacz: Małgorzata Rozenek skrytykowana przez katolicki tygodnik Przeczytacie kolejny pradnik Małgorzaty Rozenek? Zobacz na Polki.pl: Zaplanuj "Perfekcyjny rok" z Małgorzatą Rozenek  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner