ONS

Książka Cichopek się nie sprzedaje?

ONS
Polskich celebrytów opanowała istna grafomania. Każdy "szanujący się", a co za tym idzie odnoszący względy sukces aktor, piosenkarz, czy prezenter wydaje obecnie książkę.

Tematyka różna w większości "o niczym" sprzedaje się w zależności od sympatii widzów. Aktorka serialu "M jak Miłość" i prowadząca program "Sexy Mama" w Polsat Cafe, Kasia Cichopek postanowiła również wydać książkę opowiadającą o tym jak być "sexy mamą". Zdaje się jednak, że poradnik gwiazdy nie odniósł zbyt wielkiego sukcesu, bowiem Cichopek zupełnie nie chwali się tym w mediach.

A jak wiadomo celebryci uwielbiają informować nas o swoich sukcesach. Tak było w przypadku Kingi Rusin. Jednak psychologiczne dywagacje przypadły do gustu czytelników i jej książka sprzedała się świetnie. A więc było się i o czym chwalić.

Jednak z Cichopek rzecz chyba ma się nieco inaczej. Dziennikarz "Faktu" próbował się dowiedzieć w wydawnictwie jaki nakład książki "Sexy Mama" się sprzedał.

- Nie ujawniamy danych o sprzedaży. Takie jest życzenie autorki - usłyszał dziennikarz "Faktu". Dziennik sugeruje, że powodem takiej decyzji jest słaba sprzedaż "Sexy mamy".

Czyżby książka Cichopek była po prostu nieciekawa, a Kasia wstydzi się wyników sprzedaży?

pijavka

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51