Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25. marca. Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa! Brytyjczycy bardzo martwią się o następcę tronu, jednak jak przekazał rzecznik Pałacu, na ten moment syn królowej Elżbiety II czuje się dobrze. W związku z zakażeniem księcia, przebadano również księżną Camillę, jednak w jej organizmie nie wykryto groźnego wirusa.

Od kogo książę się zaraził? Kiedy ostatni raz widział się z królową Elżbietą i czy mógł zarazić swoją matkę? Jakie restrykcje wprowadził pałac?

Zobacz także: Książę Karol ma koronawirusa. Niedawno widział się z Meghan i Harrym oraz Kate i Williamem! Czy są bezpieczni?

Odpowiedzi na najważniejsze pytania w tej sprawie znajdziecie w naszym wideo! 

Książę Karol i królowa Elżbieta II
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy
To książę Karol wyrzucił Meghan i Harrego z rodziny królewskiej? Teraz chce odciąć ich od pieniędzy?!
To książę Karol wyrzucił Meghan i Harrego z rodziny królewskiej? Teraz chce odciąć ich od pieniędzy?!

Meghan i Harry zrzekają się tytułów królewskich i rozpoczynają życie na własny rachunek - ta szokująca informacja obiegła wczoraj wieczorem media na całym świecie! Brytyjczycy są wściekli i winą za podjęcie tej decyzji obarczają Meghan Markle. Według ich opinii, Harry nigdy nie zdecydowałby się na taki krok, ponieważ zawsze był wierny królewskiej rodzinie. Jednak jak donoszą zagraniczne media, to książę Karol mógł przyczynić się do podjęcia przez książęcą parę tego kroku. Co dokładnie się stało? Zobacz także:   Ile Meghan i Harry stracą na oddzieleniu się od rodziny królewskiej? To ogromna suma! Książę Karol chciał odseparować Meghan i Harrego od rodziny królewskiej? Według informacji uzyskanych przez Woman's Day, to właśnie książę Karol wpłynął na decyzję Meghan i Harrego. Najstarszy syn królowej Elżbiety II nie był zachwycony, że książęca para chce założyć fundację charytatywną. Jak podaje źródło tych doniesień, ta wiadomość bardzo zdenerwowała księcia Karola i doprowadziła go niemalże do wściekłości.  Nigdy nie konsultowali się z księciem Karolem w tej sprawie, mimo że wiedzieli, że bierze odpowiedzialność przewodzenia rodzinie, gdy królowa powoli się wycofuje. To tylko taki ostatni akt buntu Harry’ego i Meghan i oznaka wielkiego braku szacunku - czytamy. Książę i księżna Sussexu swoją decyzją bardzo rozczarowali nie tylko Brytyjczyków, ale przede wszystkim królową Elżbietę II. Monarchini jest załamana, że jej ukochany wnuk razem z żoną opublikowali oświadczenie bez jej wiedzy. Czy rzeczywiście książę Karol miał swój udział i wpłynął na Meghan i Harrego? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy, bowiem pałac Buckhingham na pewno nigdy nie zdecyduje się ujawnić szczegółów tej sprawy....

Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews
Newsy
Książę Karol zdradzał też Camillę! Jego kochanka skończyła tragicznie
Książę Karol zdradzał też Camillę! Jego kochanka skończyła tragicznie

Książę Karol od zawsze miał słabość do pięknych kobiet i zdecydowanie nie należał do grona wiernych mężczyzn. Nie jest w końcu żadną tajemnicą, że regularnie zdradzał Dianę ze swoją przyjaciółką Camillą . Teraz z kolei wyszło na jaw, że jeszcze zanim poznał Dianę i był w związku z Camillą, to... ją zdradzał! Poznajcie szczegóły romansów księcia poniżej. Książę Karol nie był wierny Camilli Mogłoby się wydawać, że Camilla to wielka miłość księcia Karola . W końcu był z nią związany jeszcze zanim poznał księżną Dianę, a gdy został jej mężem, bo tak życzyła sobie jego matka królowa Elżbieta II, to i tak nie potrafił zakończyć swojej relacji z Camillą. Jednak o wielkim uczuciu nie może być mowy, bo Karol nie potrafił być wierny nawet Camilli! Jak się okazuje bowiem, książę miał w tamtych czasach wyjątkową słabość do pięknych blondynek. Jedną z kobiet, która wpadła mu w oko była Dale Tryon, znana jako Kanga Tryon. To właśnie ona była jego kochanką, gdy był związany ze swoją obecną żoną w latach 70. Tryon była córką bogatego australijskiego biznesmena. Przyjechała do Wielkiej Brytanii w 1972 roku, żeby pracować w firmie PR-owej. Swój wolny czas spędzała w klubie Mayfair Annabel, gdzie poznała księcia Karola i natychmiast podbiła jego serce! Była dokładnie w jego typie - blondynka z pełnymi ustami i idealną figurą.  Książę Karol uwielbiał jej towarzystwo i uważał, że jest "jedyną kobietą, która go rozumie". Karol odwiedził nawet dom rodzinny swojej kochanki w Melbourne. Niestety, nie mógł jej poślubić, ponieważ królowa Elżbieta II uważała Kangę za nieodpowiednią kandydatkę na żonę przyszłego króla. Oczywiście to samo zdanie miała o Camilli....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner