Książe Karol o dziecku księżnej Kate
ONS
Newsy

Książę Karol: Zostałem dziadkiem po raz pierwszy! To unikatowy moment

Co jeszcze powiedział wzruszony książę chwilę po narodzinach dziecka?

Dzisiaj o godzinie 17.25 czasu polskiego na świat przyszedł syn księżnej Kate i księcia Williama. To pierwszy wnuk księcia Karola, który z tej okazji postanowił wystosować specjalne oświadczenie dla mediów. Syn królowej Elżbiety II nie ukrywa wzruszenia z tego wspaniałego powodu. Poczęty dzisiaj książę to pierwszy wnuk księcia Karola.

Zarówno ja, jak i moja żona jesteśmy przepełnieni radością z powodu przyjścia na świat mojego pierwszego wnuka. To specjalna chwila dla Williama i Catherine i jesteśmy podekscytowani wraz z nimi z powodu narodzin ich synka. Bycie dziadkiem to unikatowy moment w życiu każdego, jak mówiło mi wielu ludzi w ostatnich miesiącach, jestem więc niezwykle dumny i szczęśliwy, że zostałem dziadkiem po raz pierwszy i czekamy na chwilę, gdy będziemy mogli zobaczyć dziecko.


Więcej szczegółów na temat porodu księżnej Kate przeczytasz tutaj: Księżna Kate urodziła! Oto szczegóły!

Obwieszczenie o narodzinach księcia


Tak zmieniał się ciążowy brzuszek księżnej Kate:

Księżna Kate urodziła
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA!
Książę czy księżniczka?

Ciąża w rodzinie królewskiej to zawsze ogromne wydarzenie medialne. Nie inaczej było w przypadku Księżnej Kate , która przez ostatnie dziewięć miesięcy była pod lupą opinii publicznej. Przypomnijmy: Ciążowe zachcianki księżnej Kate. Czym się zajada chwilę przed porodem? W końcu jednak cały świat doczekał się wyczekiwanej wiadomości - Księżna Kate urodziła! Dosłownie 5 minut temu oficjalnie potwierdzono informację, że dzisiaj na świat przyszło zdrowe dziecko Kate i Williama - rodzice przywitali chłopca . Dziecko waży 3,9 kilogramów i urodziło się o godzinie 17.24 czasu polskiego. Jest zodiakalnym Rakiem . Jak donosi Clarence House, książę William był obecny przy narodzinach. Kate urodziła syna naturalnie. Mały książę to trzeci prawnuk królowej i jest trzeci w kolejce do tronu. Gdy na nim zasiądzie, będzie 43. władcą Wielkiej Brytanii. Zobacz: Syn księżnej Kate będzie spał w POLSKIEJ kołysce! Chłopiec i mama czują się dobrze. Noc spędzą w szpitalu razem z księciem Williamem. Obie rodziny zostały już poinformowane o radosnym wydarzeniu. Królowa, książę Edynburga Filip, książę Walii Karol i księżna Camilla oraz książę Harry są zachwyceni wiadomością o narodzinach potomka - oznajmił Buckingham Palace. Zobacz: "Zostałem dziadkiem po raz pierwszy! To unikatowy moment" Wiadomość o narodzinach dziecka Williama i Kate została wywieszona przed Pałacem. Podpisał ją lekarz, który odebrał poród - Marcus Setchell. Tak wygląda obwieszczenie potwierdzające narodziny księcia: Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i witamy na świecie kolejnego członka rodziny królewskiej! Zobacz: Jak wygląda ceremonia po narodzinach dziecka książęcej pary? Zobacz też jedne z ostatnich zdjęć ciężarnej Księżnej Kate tuż przed porodem:

Książę William i księżna Kate ślub 29 kwietnia 2011 roku w Londynie
East News
Newsy
Po latach wyszło na jaw, do jakiej piosenki książę William i księżna Kate zatańczyli swój pierwszy taniec!
Po latach wyszło na jaw, do jakiej piosenki książę William i księżna Kate zatańczyli swój pierwszy taniec!

Dziś mija 8 lat od ślubu księcia Williama i księżnej Kate . To wydarzenie 29 kwietnia 2011 roku śledziło przed telewizorami 2 miliardy osób , a tysiące turystów przyjechało do Londynu tylko po to, żeby na żywo zobaczyć, jak następca brytyjskiego tronu, najstarszy syn księżnej Diany i księcia Karola, składa przysięgę małżeńską. Mało kto wierzył w to, że książę William osiągnie swój cel i doprowadzi przed ołtarz "dziewczynę z ludu" Kate Middleton. Mówiło się, że początkowo Elżbieta II nie była zadowolona z tego, że jej wnuk związał się z dziewczyną, która nie jest arystokratką . Monarchini liczyła na to, że William szybko znudzi się Kate i na królewskich salonach znajdzie odpowiednią kandydatkę na żonę. Z czasem William rzeczywiście znudził się Kate i zaczął szukać przygód poza ich związkiem, ale po ich drugim rozstaniu zrozumiał, że Kate to "ta jedyna" i poprosił ją o rękę podczas wakacji w Afryce. O tym, że Kate i William zaręczyli się, Elżbieta II dowiedziała się kilka minut przed tym, jak para miała zamiar ogłosić to światu. Elżbieta II nie miała wyjścia i musiała zaakceptować decyzję wnuka i zgodzić się na jego ślub z Kate Middleton. Wesele księcia Williama i księżnej Kate - do jakiej piosenki tańczyli swój pierwszy taniec? Kate i William pobrali się w Opactwie Westminsterskim, a następnie udali się do Buckingham Palace, gdzie na słynnym balkonie po raz pierwszy pocałowali się jako mąż i żona . Przed pałacem zjawiło się wtedy pół miliona osób! Następnie para udała się na lunch do królowej, a potem na kolację zorganizowaną przez księcia Karola, który zapewnił ich gościom nie tylko wykwintny posiłek, ale również imprezę taneczną. To właśnie podczas wieczornego przyjęcia,...

Imię dziecka księżnej Kate i Williama
ONS
Newsy
Jakie imię będzie nosiło dziecko Kate i Williama?
Ma już swoją stronę na Wikipedii

W poniedziałek cały świat zelektryzowała wiadomość o tym, że księżna Kate urodziła syna. Dziecko przyszło na świat w londyńskim szpitalu, pod którym nie brakowało tłumu gapiów i paparazzich. Przypomnijmy: Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA! Przyjście na świat wyczekiwanego dziecka nie oznacza jednak, że medialna gorączka ustanie - wręcz przeciwnie! Wciąż nierozwiązana pozostaje kwestia imienia potomka Kate i Williama, a oczekiwanie na tę informację można potrwać nawet tydzień. Nie próżnują natomiast bukmacherzy, którzy już obstawiają, jakie imię otrzyma "royal baby". Najczęściej obstawiane imię to George , czyli Jerzy. Popularnością cieszy się też James (Jakub), na dalszych miejscach wymieniane są Edward , Charles , Michael i Artur . Pojawiają się również bardziej egzotyczne propozycje - Arsene czy Chardonnay . Co ciekawe, noworodek ma już swoją stronę na Wikipedii. Hasło "syn księcia i księżnej Cambridge" w internetowej encyklopedii rozpoczyna się od informacji, że "najsłynniejsze dziecko świata" - według słów "Washington Post" - przyszło na świat 22 lipca o godzinie 17.24. Decyzję księżnej Kate i Williama poznamy zapewne niebawem. Jak imię według was powinien nosić przyszły następca tronu? Zobacz: Pippa Middleton (siostra Kate) kupuje pierwszy prezent dla siostrzeńca Zobacz też galerię zdjęć z informacjami o ciąży księżnej Kate:

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner