Meghan Markle
East News

Książę Harry złożył Meghan życzenia urodzinowe! "Dziękuję, że dołączyłaś do mnie w tej przygodzie..."

Meghan Markle
East News

Meghan Markle kończy dziś 38 lat. To przełomowy rok wżyciu księżnej, bo w maju została mamą i na  świecie pojawił się Archie Harrison. Do tej pory książęca para w wyjątkowy sposób świętowała urodziny Meghan, ale w tym rok zgodnie z królewskim zwyczajem spędzą je w gronie rodziny w swojej posiadłości Frogmore Cottage. Książę Harry już złożył swojej żonie oficjalne życzenia. Zobaczcie, co napisał!

Życzenia od księcia Harry'ego dla Meghan

Książę Harry opublikował na Instagramie zdjęcie uśmiechniętej Meghan w niebieskiej sukience i pod fotografią złożył jej bardzo osobiste życzenia:

Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję, że dołączyłaś do mnie w tej przygodzie! - Kocham, H. - napisał na Instagramie książę pod zdjęciem szczęśliwej żony.

38. urodziny Meghan są wyjątkowe! Odkąd poznała księcia Harry'ego jej życie bardzo się zmieniło. Kiedy w 2016 roku po raz pierwszy pojawili się razem nikt nie przypuszczał, że aktorka weźmie ślub z księciem, a rok później na świecie pojawi się ich synek. 

Jak Meghan Markle spędzi swoje urodziny?

Księżna Sussex tym razem postanowiła nie łamać królewskiej tradycji i obchodzi swoje święto tak, jak pozostali członkowie rodziny królewskiej - czyli w gronie najbliższych. Jak poinformował magazyn "Hello" Meghan urodziny spędzi w swoim domu razem z synkiem i księciem Harrym. Być może popołudniem para wybierze się, aby świętować w okolicy w towarzystwie znajomych. Urodziny to dla Markle nowy początek, który daje możliwość spełniania kolejnych marzeń. 

Życzymy, aby każde z nich się spełniło!

 

Meghan Markle spędzi swoje urodziny w rodzinnym gronie

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

 

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43