Księżna Kate traci na popularności
ONS

Księżna Kate traci sympatię Brytyjczyków? Zaskakujące wyniki badań

Księżna Kate traci na popularności
ONS

Księżna Kate kilka tygodni temu wycofała się z publicznych wystąpień. Wszystko to spowodowane jest drugą ciążą, którą podobno nie najlepiej znosi. Wszyscy na czele z Williamem zapewniają jednak, że nie ma żadnych powodów do obaw. Przypomnijmy: Ostatnie zdjęcia Kate przed ogłoszeniem ciąży. Już wtedy dawała sygnały

Tymczasem brytyjski "Newsweek" postanowił zbadać sympatie rodaków względem rodziny królewskiej, a wyniki ankiety są dość zaskakujące. Okazuje się, że obecnie największą popularnością może cieszyć się książę Harry, którego docenia się za poczucie humoru i organizację igrzysk dla niepełnosprawnych żołnierzy. Tuż za nim uplasowała się królowa Elżbieta II, a ostatnie miejsce na podium przypadło Williamowi.

Zobacz: Pierwszy oficjalny portret chodzącego księcia George''''''''a. Uroczy!

Księżna Kate znalazła się dopiero na czwartym miejscu, co jest sporym zaskoczeniem, bo rok temu w tym samym zestawieniu nie miała konkurencji, a popularnością dorównywała nawet księżnej Dianie. Na pocieszenie pozostaje jej fakt, iż 43 procent ankietowanych uważa, że Kate przyczyniła się do posunięcia naprzód sprawy emancypacji kobiet.

A wy kogo najbardziej lubicie z brytyjskiej rodziny królewskiej?

Zobacz: Beckham dała księżnej Kate drogi prezent. Nie pomyślała, że może się zmarnować

Księżna Kate w pierwszych tygodniach drugiej ciąży:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27